Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Cisco C111x 8p Series

Cisco C111x 8p Series to zaawansowana sieć przemysłowa, która oferuje wysoką skalowalność, wydajność i bezpieczeństwo. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa sieci, Cisco C111x 8p Series wykorzystuje funkcje takie jak szyfrowanie, ochrona przed atakami typu DoS, ograniczenie dostępu do sieci, blokowanie niechcianych adresów IP i wiele innych. Ponadto, kontroler Cisco C111x 8p Series jest wyposażony w wiele opcji do tworzenia raportów dla administratorów sieci, służących do monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem sieci. Cisco C111x 8p Series oferuje również wsparcie dla wielu standardów bezpieczeństwa, takich jak IEEE 802.1X, DHCP Snooping, IP Source Guard i wiele innych.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Cisco C111x 8p Series

Co znajdziesz w najnowszym raporcie

W naszym najnowszym raporcie o cyberbezpieczeństwie odkrywamy tajniki poszukiwania zagrożeń i przedstawiamy poradnik, jak w Twojej organizacji utworzyć zespół poszukujący zagrożeń. Dzięki jasnym, łatwym do przestrzegania instrukcjom i wskazówkom od doświadczonych łowców zagrożeń, jest to obowiązkowa lektura dla specjalistów od cyberbezpieczeństwa na całym świecie.

Poszukiwanie zagrożeń ma kluczowe znaczenie. To już nie jest luksus. Nasi eksperci wyjaśniają, dlaczego jest to niezbędne dla firm.

2

Dowiedz się, jak zacząć. Dzięki instrukcjom krok po kroku i łatwym do przestrzegania wytycznym, po przeczytaniu raportu będziesz wiedzieć, jak odpowiednio zebrać zespół.

3

Ćwicz i dopracuj metodę. Dzięki wskazówkom i sztuczkom zapoznaj się z konkretnymi ćwiczeniami dotyczącymi poszukiwania zagrożeń, a następnie rozważ wdrożenie tych ćwiczeń.

4

Posłuchaj rad doświadczonych łowców zagrożeń. Dzięki rozmowom z najlepszymi ekspertami poznajemy ich doświadczenia w odkrywaniu nowych zagrożeń w ich sieci.

Poszukiwanie ukrytych zagrożeń

W naszym najnowszym raporcie o cyberbezpieczeństwie dowiesz się, jak wdrożyć poszukiwanie zagrożeń do swojej organizacji.

  • Przeczytaj raport

ThreatWise TV: ekskluzywny wywiad ze Stevem Martino

Steve Martino, dyrektor ds. bezpieczeństwa informatycznego w Cisco, mówi o wyzwaniach związanych z ochroną firmy takiej jak Cisco przed cyberatakami.

Więcej raportów o cyberbezpieczeństwie

Analiza porównawcza na temat poufności danych, Cisco 2019 (plik PDF)

Zapoznaj się z analizą porównawczą na temat poufności danych przygotowaną przez Cisco na rok 2019 i dowiedz się więcej o prywatności, a także poznaj trendy w ochronie danych i sprawdzone procedury z zakresu zarządzania w przedsiębiorstwie, zwalczania zagrożeń i zapewniania zgodności.

O serii raportów Cisco o cyberbezpieczeństwie

W ostatniej dekadzie firma Cisco opublikowała wiele informacji na temat bezpieczeństwa i zagrożeń przeznaczonych dla specjalistów zainteresowanych stanem globalnego cyberbezpieczeństwa. Te kompleksowe analizy dostarczyły szczegółowych danych na temat zagrożeń i ich wpływu na firmy, a także pozwoliły poznać wiele sprawdzonych procedur mających na celu ochronę przed niepożądanymi skutkami wycieku danych.

W ramach nowego podejścia do świadomego kierownictwa, Cisco Security udostępnia serię publikacji opartych na badaniach i danych. Rozszerzyliśmy listę tytułów, uzupełniając ją o różne raporty dla specjalistów ds. bezpieczeństwa o różnych zainteresowaniach. Seria raportów z 2019 roku opiera się na dogłębnej wiedzy ekspertów ds. zagrożeń i innowatorów w branży zabezpieczeń i zawiera analizę porównawczą na temat ochrony danych, raport o zagrożeniach, raport porównawczy CISO i raport o cyberbezpieczeństwie dotyczący poczty e-mail. Pozostałe raporty zostaną opublikowane w ciągu roku.

Biblioteka raportów archiwalnych

Zagrożenie miesiąca

Chcesz zapoznać się z jeszcze aktualniejszymi treściami na temat zagrożeń? Zapoznaj się z najnowszą serią artykułów na temat zagrożeń, które publikujemy na blogu poświęconym cyberbezpieczeństwu. com/c/en/us/products/security/threat-of-the-month. html" data-config-metrics-item="Przejdź do bloga">Przejdź do bloga

Subskrybuj biuletyn Cisco Security

Bądź na bieżąco ze wszystkimi sprawami związanymi z bezpieczeństwem prezentowanymi przez Cisco.

  • Zarejestruj mnie

Jak kupić rozwiązania Cisco Security

Znajdź Partnera

Kup odpowiednie rozwiązanie Cisco Security, dzięki pomocy Certyfikowanych Partnerów Cisco.

Porozmawiaj z Doradcą już dziś

Kup odpowiedni produkt Cisco z zakresu bezpieczeństwa. Doradcy Cisco mogą udzielić Ci wskazówek dotyczących produktów, cen i połączyć Cię z Partnerem Cisco.

easylease 0%

Skorzystaj z 3-letniej oferty 0% dla inwestycji powyżej Zl 4 300. Wykorzystaj w pełni swój budżet IT.

Cisco Easy Pay

Możliwość rozłożenia płatności na 36 miesięcy pozwala zainwestować środki w kluczowe cele biznesowe.

Finansowanie dla firm

Rozłóż koszty do 5 lat w przypadku rozwiązań Cisco z dłuższymi cyklami amortyzacji.

Cisco Open Pay

Uzyskaj więcej z inwestycji w chmurę i płać tylko za pojemność, której używasz. com/LP=597? ECID=137" data-config-metrics-item=" Porozmawiajmy "> Porozmawiajmy

Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Cisco C111x 8p Series

Bezpośredni link do pobrania Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Cisco C111x 8p Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Cisco C111x 8p Series