Ustawianie ręczne Craftsman D21245

Ustawianie ręczne Craftsman D21245 jest łatwe i szybkie. Należy najpierw zlokalizować cztery śruby mocujące krążek zaciskowy. Następnie naciągnij linkę do ustawienia i wykręć śruby. Gdy wszystkie śruby są wykręcone, ustawienie jest gotowe do użycia. Możesz teraz regulować linkę do ustawienia, aby dopasować ją do swoich potrzeb. Możesz również użyć klucza do regulacji, aby uzyskać dokładniejsze ustawienie. Po ustawieniu linki, wkręć śruby z powrotem i utrzymaj właściwą regulację.

Ostatnia aktualizacja: Ustawianie ręczne Craftsman D21245

Jeśli design G-shocka jest tym co Cię „kręci” i sprawia, że chcesz go mieć, jednak przed zakupem wciąż blokuje Cię funkcjonalność, której obawiasz się z przyczyn technicznych, to uwierz mi. Ten zegarek wcale nie jest tak skomplikowany jak mogłoby się wydawać, a ustawienie zegarka G-shock naprawdę nie musi spędzać snu z powiek. Wystarczy zapamiętać kilka podstawowych zasad, o których dziś Wam opowiemy.

Jak ustawić G-shocka?

G-shock to grupa zegarków Casio, która przeszła długą drogę od kolekcji jednej z ważniejszych japońskich marek czasomierzy do statusu indywidualnej marki zegarmistrzowskiej cieszącej się niebywałą popularnością. Ich design, wysoce zdywersyfikowany pod kątem koloru jak i formy poszczególnych modeli przyciąga uwagę osób w różnym wieku z rozróżnieniem na obie płci. Męskie i obecne na rynku stosunkowo od niedawna damskie G-shocki spotykają się z aprobatą najróżniejszych grup społecznych, które często stawiają sobie za cel wyróżnianie się efektownymi dodatkami. „Wpadają w oko” młodzieży, artystom, ale również miłośnikom sportu, którzy doceniają pełne energii wzornictwo zegarków Casio G-shock.

G-shock to jednak nie tylko design. Ba! Śmiało pokusić się można o stwierdzenie, że wzornictwo to tylko jeden z elementów, za które ludzie kochają tę markę. Damskie i zegarki męskie Casio G-shock to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie czasomierzy, które choć nieustannie poszerzają wachlarz swoich opcji, wciąż uważane są bardziej za „zegarki tradycyjne” niż za smartwatche. Mimo że łączą w sobie innowacyjność z wysokim poziomem technologicznej precyzji, pozostają wierne sprawdzonym rozwiązaniom, a przy tym wyróżniają się flagową wręcz funkcją, której bądź co bądź delikatnym modelom typu smart brak – wstrząsoodpornością (shock protection). 

Jak ustawić zegarek Casio G-shock?

Ogromna liczba funkcji dostępnych w zegarkach G-shock bywa jednak przeszkodą dla tej grupy klientów, która obawia się problemów przy ustawianiu czasomierza. Wielu ludzi boi się, że korzystając z tego typu modeli będzie mieć problem ustawieniem daty w zegarku czy uruchomieniem i obsługą podstawowych opcji takich jak alarm, stoper czy timer. Jak si jednak okazuje, nie taki wilk straszny, jak go malują. Schemat działania jaki posiada niemal każdy g-shock męski czy damski jest dość prosty, a dla wielu intuicyjne, a co najważniejsze powtarzalny, dlatego można domniemać, że wiele zegarków ustawić możemy praktycznie w ten sam sposób.

Jak ustawić godzinę w G-shocku?

To ustawienie to tak naprawdę podstawa jeśli chodzi o korzystanie z jakiegokolwiek zegarka. W końcu czasomierz służyć ma do tego, aby mierzyć czas, a działać powinien prawidłowo. Z reguły, kiedy kupujecie G-shocka jest on już prawidłowo nastawiony, jednakże wyczerpana bateria czy zmiana czasu chociażby z całą pewnością spowodują, że zmiany w ustawieniach godziny będziecie musieli dokonać. I nie ma tu znaczenia czy macie męski czy zegarek damski G-shock ani czy na Waszych nadgarstkach znajduje się biały zegarek G-shock albo jego ciemna wersja. Ustawienie prawidłowego czasu jest tak istotne, że powinniście wiedzieć, jak to zrobić.

A czy jest to trudne? Absolutnie nie! Polega na zapamiętaniu schematu przycisków i tego, co poszczególnymi przyciskami zmieniamy podczas ustawiania zegarka męskiego Casio G-shock.

Jak ustawić godzinę w G-shock krok po kroku?

Oczywiście sugerujemy Wam, że chcąc przejść do kalibracji Waszego urządzenia warto przeczytać instrukcję. Ona na pewno wzbogaci Waszą wiedzę i oswoi Was z zegarkiem. Jeśli jednak nie macie na to czasu lub najzwyczajniej w świecie nie chce Wam się tego robić, możecie skorzystać z poniższych wskazówek.

 • Wciśnij przycisk ADJUST (Zazwyczaj z lewej strony na górze) i przytrzymaj go przez około 3sek do momentu, kiedy usłyszysz sygnał dźwiękowy lub zobaczysz migający komunikat na wyświetlaczu zegarka. Zazwyczaj elementem, który miga, jest strefa czasowa, która w zegarku domyślnie figuruje jako pierwszy, edytowalny parametr. Pełny wykaz kodów dla stref czasowych poszczególnych miast znajdziesz w instrukcji, jednak dla Polski wystarczy zapamiętać skrót BER, co oznacza Berlin. Aby zmienić strefę czasową używamy górnego i dolnego przycisku na kopercie, chcąc potwierdzić wybór wciskamy przycisk MODE z lewej strony na dole.
 • W tym momencie migającym parametrem na tarczy naszego zegarka gshock z cyfrowym wyświetlaczem stanie się ustawienie czasu letniego poprzez opcję ON/OFF. Przyciskami z prawej strony wybieramy to, co nas interesuje i ponownie klikamy MODE.
 • W ten sposób dochodzimy kolejno do ustawień sposobu wyświetlania czasu – 12/24h, modyfikacji ustawienia sekund, godzin, minut, a także datownika.

Kiedy już odpowiednio skalibrujemy aktualny czas i datę, wciskamy przycisk ADJUST i gotowe.

Ustawienie prawidłowej godziny w zegarku G-shock Casio – kalibracja wskazówek i wyświetlacza cyfrowego

Z pewnością nie raz zdarzyło lub zdarzy Ci się, że wskazówki i cyfrowy wyświetlacz Twojego zegarka G-shock pokazywać będą zupełnie inną godzinę. Jest to bardzo irytujące, jednak jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie, bo kalibracja trwa dosłownie kilka krótkich chwil.

 • Kiedy nasz zegarek znajduje się w trybie godziny (na wyświetlaczu widoczny jest dzień tygodnia) przytrzymujemy przycisk ADJUST, aż na wyświetlaczu pojawi się napis H. SET.
 • Puszczamy przycisk ADJUST i wówczas włączy się tryb regulacji wskazówek, który komunikuje nam mrugające oznaczenie 00. W tym momencie wskazówka sekundowa powinna obrócić się i ustawić w pozycji na godzinie 12. Jeśli nie zrobi tego samodzielnie, możemy dokonać zmian ręcznie wciskając odpowiednie przyciski po prawej stronie.
 • Klikamy dla potwierdzenia MODE i widzimy, że na wyświetlaczu pojawiły się oznaczenia 0. 00 co oznacza, że przechodzimy do kalibracji „głównych wskazówek”. Czekamy aż wskazówki naszego Gshocka przestaną się obracać i jeśli nie zatrzymały się na godzinie 12, wyrównujemy je przyciskami po prawej.
 • Ponownie kliknij ADJUST, aby zakończyć.

Zaawansowane ustawienia w zegarkach G-shock Casio

Oczywiście funkcji w zegarkach Casio G-shock jest naprawdę mnóstwo i jeśli decydujemy się na zakup takiego właśnie produktu, warto z nich korzystać. Jak widać po ustawieniu godziny i daty, kalibracja nie jest skomplikowana i przy odrobinie skupienia i chwili wolnego czasu, można szybko i sprawnie ustawić interesującą nas opcję i mieć w pełni sprawny zegarek Casio G-shock.

Zachęcamy do korzystania z informacji zawartych w instrukcji dedykowanej każdemu modułowi, a w przypadku problemów pamiętajcie, że nasi specjaliści s do Waszej dyspozycji!

Mocne strony G-shocka – Za co ludzie kochają tę markę?
Matej Matej – Ekspert na temat G-shock!

78 Ręczne ustawianie czasu naświetlania iprzesłony Dostępne tryby fotografowania str. 201 W tym trybie podczas fotografowania można ręcznie ustawić czas naświetlania i przesłonę. 1 Ustaw pokrętło wyboru trybów w pozycji. 2 Ustaw czas naświetlania i wartość przesłony. 1. Naciśnij przycisk, aby wybrać czas naświetlania lub wartość przesłony. 2. Za pomocą przycisków lub wartość przesłony. lub ustaw czas naświetlania 3 Zrób zdjęcie. • Aktualna wartość ekspozycji jest wyświetlana po prawej stronie wskaźnika ekspozycji, natomiast poprawna wartość ekspozycji jest widoczna po lewej stronie wskaźnika. Dzięki temu można sprawdzić Aktualna wartość ekspozycji różnicę między aktualną a poprawną Poprawna wartość ekspozycji wartością ekspozycji. Jeśli różnica Wskaźnik ekspozycji jest większa niż ±2, aktualna ekspozycja jest wyświetlana na czerwono na monitorze LCD. • Po naciśnięciu przycisku migawki do połowy na monitorze LCD wyświetlana jest różnica między poprawną wartością ekspozycji* a bieżącymi parametrami. Jeśli różnica jest większa niż 2, wartość „-2” lub „+2” jest wyświetlana na monitorze LCD na czerwono. * Standardowa ekspozycja jest obliczana na podstawie pomiarów jasności dokonanych aktualnie wybraną metodą.

Jeśli po ustawieniu powyższych wartości zostanie skorygowane powiększenie, wartość przesłony lub czas naświetlania może ulec zmianie w zależności od stopnia powiększenia (str. 75). Jasność obrazu na monitorze LCD odpowiada wybranym wartościom czasu naświetlania i przesłony. W przypadku wybrania krótkiego czasu naświetlania lub fotografowania ciemnego obiektu należy ustawić lampę błyskową na opcję (włączona), aby rozjaśnić ekran monitora LCD. 79 Fotografowanie przy użyciu pokrętła wyboru trybów

 • Page 1 and 2:

  POLSKI Instrukcja obsługi Pierwsze

 • Page 3 and 4:

  Zaczynamy! 1 Zaczynamy! Niniejsza i

 • Page 5 and 6:

  Spis treści 3 Zmiana kompresji (zd

 • Page 7 and 8:

  Spis treści 5 Skorowidz 197 Funkcj

 • Page 9:

  Standard wyświetlania obrazu wideo

 • Page 12 and 13:

  Pierwsze kroki 10 Przygotowania Prz

 • Page 14 and 15:

  Pierwsze kroki 12 Przygotowania Wyj

 • Page 16 and 17:

  Pierwsze kroki 14 Przygotowania Ekr

 • Page 18 and 19:

  Pierwsze kroki 16 Wykonywanie zdję

 • Page 20 and 21:

  Pierwsze kroki 18 Wyświetlanie zdj

 • Page 22 and 23:

  Pierwsze kroki 20 Drukowanie Drukow

 • Page 24 and 25:

  Pierwsze kroki 22 Umieszczanie daty

 • Page 26 and 27:

  Pierwsze kroki 24 Nagrywanie filmó

 • Page 28 and 29:

  Pierwsze kroki 26 Wyświetlanie fil

 • Page 30 and 31: Pierwsze kroki 28 Przesyłanie zdj
 • Page 32 and 33: Pierwsze kroki 30 Przesyłanie zdj
 • Page 34 and 35: Pierwsze kroki 32 Przesyłanie zdj
 • Page 36 and 37: Pierwsze kroki 34 Schemat systemu S
 • Page 38 and 39: Pierwsze kroki 36 Schemat systemu A
 • Page 40 and 41: Pierwsze kroki 38 Schemat systemu D
 • Page 42 and 43: 40 Przewodnik po elementach aparatu
 • Page 44 and 45: 42 Elementy sterujące a Wskaźnik
 • Page 46 and 47: 44 Podstawy obsługi Menu i ustawie
 • Page 48 and 49: 46 Informacje wyświetlane na monit
 • Page 50 and 51: 48 Informacje dotyczące zdjęć wy
 • Page 52 and 53: 50 Element menu Opcje Strona z info
 • Page 54 and 55: 52 Menu Nastawy Ogólne Element men
 • Page 56 and 57: 54 Korzystanie z monitora LCD Prze
 • Page 58 and 59: 56 Często używane funkcje fotogra
 • Page 60 and 61: 58 Fotografowanie z powiększeniem
 • Page 62 and 63: 60 Korzystanie z lampy błyskowej 1
 • Page 64 and 65: 62 Korzystanie z samowyzwalacza Dos
 • Page 66 and 67: 64 Zmiana rozdzielczości (obrazy n
 • Page 68 and 69: 66 Ustawianie funkcji stabilizacji
 • Page 70 and 71: 68 Regulowanie opcji Czułość ISO
 • Page 72 and 73: 70 Tryby fotografowania scen specja
 • Page 74 and 75: 72 Śnieg Zdjęcia robione w tym tr
 • Page 76 and 77: 74 Ustawianie czasu naświetlania D
 • Page 78 and 79: 76 Ustawianie przesłony Dostępne
 • Page 82 and 83: 80 Nagrywanie filmów Dostępne try
 • Page 84 and 85: 82 Przed fotografowaniem wyreguluj
 • Page 86 and 87: 84 Zaawansowane funkcje fotografowa
 • Page 88 and 89: 86 Ustawianie lampy błyskowej Moż
 • Page 90 and 91: 88 Sprawdzanie ostrości i wyrazu t
 • Page 92 and 93: 90 Sprawdzanie ostrości natychmias
 • Page 94 and 95: 92 Wybór trybu ramki AF Dostępne
 • Page 96 and 97: 94 Wybieranie obiektu do ustawienia
 • Page 98 and 99: 96 Fotografowanie obiektów, na kt
 • Page 100 and 101: 98 Jednoczesne korzystanie z funkcj
 • Page 102 and 103: 100 Przełączanie trybów pomiaru
 • Page 104 and 105: 102 Korzystanie z opcji Balans biel
 • Page 106 and 107: 104 Fotografowanie w trybie Moje ko
 • Page 108 and 109: 106 Ustawianie wyświetlania nakła
 • Page 110 and 111: 108 Przypisywanie funkcji do przyci
 • Page 112 and 113: 110 Wyświetlanie i usuwanie Zobacz
 • Page 114 and 115: 112 Sprawdzanie ostrości i wyrazu
 • Page 116 and 117: 114 Przeskakiwanie do szukanych zdj
 • Page 118 and 119: 116 Porządkowanie zdjęć według
 • Page 120 and 121: 118 Obsługa panelu odtwarzania fil
 • Page 122 and 123: 120 Wyświetlanie z efektami przej
 • Page 124 and 125: 122 3 Odtwórz. Naciśnij przyci
 • Page 126 and 127: 124 4 Zapisz zdjęcie. Za pomoc
 • Page 128 and 129: 126 Usuwanie ramek korekty 1 Wybier
 • Page 130 and 131:

  128 4 Zapisz zdjęcie. Za pomoc

 • Page 132 and 133:

  130 Panel notatek dźwiękowych Wyb

 • Page 134 and 135:

  132 Usuwanie wszystkich zdjęć Ta

 • Page 136 and 137:

  134 1 Wybierz opcję [Opcje drukowa

 • Page 138 and 139:

  136 Wszystkie zdjęcia na karcie pa

 • Page 140 and 141:

  138 Pojedyncze zdjęcia 3 Wybierz z

 • Page 142 and 143:

  140 2 Wprowadź ustawienia. Za p

 • Page 144 and 145:

  142 Zerowanie numeru pliku Wykonywa

 • Page 146 and 147:

  144 Tworzenie folderu docelowego (o

 • Page 148 and 149:

  146 Włączanie funkcji Auto-obraca

 • Page 150 and 151:

  148 Podłączanie aparatu do telewi

 • Page 152 and 153:

  150 Rozwiązywanie problemów •Ap

 • Page 154 and 155:

  152 Wyświetlacz migocze. Podczas r

 • Page 156 and 157:

  154 Obraz jest poruszony lub nieost

 • Page 158 and 159:

  156 Na obrazie widoczne są białe

 • Page 160 and 161:

  158 Powiększenie nie działa. Dźw

 • Page 162 and 163:

  160 Drukowanie na drukarce zgodnej

 • Page 164 and 165:

  162 Błąd nazwy pliku! Utworzenie

 • Page 166 and 167:

  164 Błąd komunikacji Pobranie obr

 • Page 168 and 169:

  166 Nie należy samodzielnie demon

 • Page 170 and 171:

  168 Aby uniknąć niebezpieczeńst

 • Page 172 and 173:

  170 Lampa błyskowa Nie należy ko

 • Page 174 and 175:

  172 Nie wolno jednocześnie korzys

 • Page 176 and 177:

  174 Przekazując lub wyrzucając k

 • Page 178 and 179:

  176 Jeśli planowane jest przechow

 • Page 180 and 181:

  178 Używanie obiektywów (sprzedaw

 • Page 182 and 183:

  180 3 Gdy przycisk na aparacie znaj

 • Page 184 and 185:

  182 Używanie zewnętrznej lampy b

 • Page 186 and 187:

  184 Wymiana baterii pamięci daty J

 • Page 188 and 189:

  186 Konserwacja aparatu Obudowa apa

 • Page 190 and 191:

  188 Stabilizacja obrazu: Metoda pr

 • Page 192 and 193:

  190 Tryby wyświetlania: Tryby wy

 • Page 194 and 195:

  192 Karty pamięci i ich szacunkowe

 • Page 196 and 197:

  194 Karta pamięci MultiMediaCard I

 • Page 198 and 199:

  196 Telekonwerter TC-DC52A (sprzeda

 • Page 200 and 201:

  198 Skorowidz Korekta czerw. oczu (

 • Page 202 and 203:

  200 Zastrzeżenie •Choć dołożo

 • Page 204 and 205:

  202 Funkcje dostępne w poszczegól

 • Page 206 and 207:

  204 Funkcje dostępne w poszczegól

Działanie zaworu zamontowanego na rurociągu jest dla większości z nas proste do zrozumienia. To, co się dzieje kiedy przekręcamy dźwignię, motylek lub jakikolwiek inny element odpowiedzialny za sterowanie zaworem jest dla nas intuicyjne. Rozumiemy, że zawór może być otwarty lub zamknięty. Ale co kiedy do „klasycznego” zaworu dwudrożnego, czyli takiego, który ma wejście i wyjście dołożymy trzecie przyłącze?

W jaki sposób funkcjonuje zawór trójgłowy?

Dołożenie do klasycznego zaworu trzeciego przyłącza sprawia, że uzyskujemy zawór znany pod takimi nazwami jak zawór trójgłowy, trójdrogowy czy trójdrożny. Wszystkie te nazwy odnoszą się do takiego elementu armatury przemysłowej, który jest zaworem z trzema punktami przyłączeniowymi. Zawory tego typu występują w wielu wersjach, są dostosowane do wielu zastosowań i mediów, z jakimi mogą pracować. Na poniższym zdjęciu przedstawiono przykładowy zawór trójdrożny.

Zrozumienie zasady działania zaworu trójdrożnego nie jest trudne. W objaśnieniu sposobu jego działania wyjdźmy od tego co nam dobrze znane. Omówmy, jak działają zawory kulowe. Są one powszechnie stosowane w wielu branżach przemysłu, budownictwie, a także są częścią wielu maszyn i urządzeń. Istotą ich działania jest otwarcie lub zamknięcie przepływu danego medium przez zawór. Jest to możliwe dzięki obracającej się kuli, w której wydrążony jest otwór. Kula znajduje się w korpusie zaworu. Jej obrót jest możliwy dzięki temu, że przymocowany jest do niej na stałe trzpień. Obrót trzpienia, a co za tym idzie kuli, umożliwia lub uniemożliwia przepływ cieczy, lub gazu przez zawór. Mogą one być sterowane ręczne za pomocą dźwigni lub innego uchwytu albo za pomocą siłownika (elektrycznego lub pneumatycznego).

Zawór trójdrożny to szczególny rodzaj zaworu kulowego. Umożliwia on nie tylko zamykanie przepływu, ale także rozdzielanie lub zmianę kierunku przepływających cieczy, lub gazów, pomiędzy maksymalnie trzy punkty przyłączeniowe zaworu. Podobnie jak zawory kulowe ręczne, zawory trójdrogowe także mogą być nastawiane ręcznie. Wtedy za obrót kuli odpowiada dźwignia umieszczona na szczycie korpusu, którą obsługuje się wszystkie funkcje zaworu. Inna opcja to zawór kulowy trójdrożny sterowany elektrycznie. Pneumatyka także może napędzać zawór. W tym celu korpus zaworu musi być wyposażony w kołnierz montażowy zgodny z ISO5211 dedykowany pod napęd pneumatyczny. Każdy rodzaj sterowania umożliwia szybkie zmiany pomiędzy poszczególnymi stanami. Istnieją dwa podstawowe rodzaje zaworów trójdrożnych: z kulą typu „L” lub „T”. To oznaczenie odnosi się do kształtu ścieżki przepływu mediów, jaka jest wydrążona w kuli zaworu. Poniższe ilustracje przedstawiają schematycznie, jak wygląda przekrój zaworu typu „L” i „T”.

Zawór trójdrożny typ L

Zawór trójdrożny typ T

Jak ustawić zawór trójdrożny?

Ustawienie zaworu trójdrożnego następuje w wyniku zmiany położenia dźwigni lub innego elementu sterującego. Każdy obrót o 90° powoduje zmianę sposobu działania zaworu. Do prawidłowego ustawienia zaworu trójdrożnego niezbędna jest znajomość drogi przepływu przy danym położeniu dźwigni sterującej. Najczęściej jest ona ustawiona na prawo od środkowego przyłącza. Niektóre modele zaworów umożliwiają też zmianę położenia dźwigni. Dlatego by uniknąć pomyłki przy ustawieniu zaworu, niezbędne jest oznakowanie instalacji, w której zastosowano zawór trójdrożny. Pomocne są schematy informujące o tym, jakie położenie dźwigni, odpowiada za dany stan zaworu. To wszystko pozwala wyeliminować pomyłki.

Jeśli przyłącza zaworu ponumerujemy cyframi 1, 2 i 3 to dostępne są następujące ustawienia:

 • Zawór trójdrożny typ L posiada trzy możliwości ustawienia:
 • przepływ pomiędzy przyłączami 1 i 2 (rys. A) - najczęstsze domyślne ustawienie początkowe dźwigni sterującej,
 • przepływ pomiędzy przyłączami 2 i 3 (rys. B),
 • przepływ zamknięty (rys. C).
 • Zawór trójdrożny typ T posiada cztery możliwości ustawienia:
 • przepływ pomiędzy wszystkimi przyłączami 1, 2 i 3 (rys. A),
 • przepływ pomiędzy przyłączami 1 i 3 (rys. C),
 • przepływ pomiędzy przyłączami 1 i 2 (rys. D).
 • Każdy z opisanych stanów został przedstawiony na powyższych schematach.

  Ile kosztuje dobry zawór trójdrożny?

  Ze względu na specyfikę użytkowania zaworów warto postawić na produkty wysokiej jakości. Zapewnią one trwałość i szczelność. Pozwolą uniknąć kłopotliwych i kosztownych wymian i napraw. Zawory trójdrogowe wysokiej jakości zapewniają poprawne działanie zarówno podczas intensywnej eksploatacji, jak i wtedy, kiedy zmiana ustawienia ma miejsce okazjonalnie. Cena dobrego zaworu trójdrożnego zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest średnica. Kolejnymi jest wykonanie materiałowe, rodzaj sterowania i inne parametry specyficzne dla tego typu armatury. Już od nieco ponad 200 zł brutto można kupić wysokiej jakości zawór trójdrożny. W tej cenie otrzymujemy produkt wykonany ze stali nierdzewnej w wysokim gatunku CF8M (AISI 316 / 1. 4404) z uszczelnieniem teflonowym (PTFE).

  Gdzie montuje się zawór trójgłowy?

  Ze względu na prostą obsługę i niezawodność działania zawory trójdrożne mają szeroki zakres zastosowań. Ponieważ są dedykowane do pracy z takimi czynnikami jak woda, powietrze, lekkie chemikalia i wiele innych, to znajdują zastosowanie w wielu specjalistycznych instalacjach przemysłowych z różnych branż. Są również powszechnie wykorzystywane w instalacjach centralnego ogrzewania. Można je znaleźć także w stacjach uzdatniania wody, gdzie dzięki ich możliwości zmiany kierunku przepływy wody pozwalają na wykonanie płukania filtrów. Zawory trójgłowe są często częścią składową różnych maszyn i urządzeń, od tych budowlanych, po te spotykane w każdym gospodarstwie domowym, jak na przykład pralka.

  Zawór trójdrożny jest niezastąpionym elementem wielu instalacji, dlatego dobrze jest zapoznać się z zasadą jego działania.

  Ustawianie ręczne Craftsman D21245

  Bezpośredni link do pobrania Ustawianie ręczne Craftsman D21245

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Ustawianie ręczne Craftsman D21245