Suplement Electrolux Ehd80160p

Suplement Electrolux EHD80160P to wysokiej jakości, profesjonalna suszarka do włosów z unikalnymi funkcjami, które zapewniają szybsze i skuteczniejsze wysuszenie włosów. Jest wyposażona w funkcję konwekcji, która zapewnia lepszą regulację temperatury, dzięki czemu nie niszczy włosów. Posiada również komfortowy uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie oraz wyświetlacz LED, który wyświetla informacje o czasie suszenia i ustawieniach temperatury. Suszarka jest bardzo wydajna i niezawodna, a jej nowoczesny design sprawia, że jest łatwa w użyciu i wygodna.

Ostatnia aktualizacja: Suplement Electrolux Ehd80160p

Gorąca pralka podczas prania

Awaria płyty indukcyjnej? Spokojnie, coś zaradzimy. Spróbuj określić przyczynę problemu w urządzeniu. Uwierz, że wiele drobnych napraw możesz wykonać samodzielnie. Na każdym etapie służymy pomocą i wskazówkami. Nieustannie szkolimy się w temacie napraw AGD, by być jak najlepszym wsparciem dla Ciebie.

Zobacz rozwiązanie

Gorąca pralka podczas prania

płyta indukcyjna nie chodzi? Nie siej paniki! Spróbuj znaleźć przyczynę usterki. Niektóre naprawy nie wymagają aż takiego wysiłku jakby się mogło wydawać. Od nas dostaniesz instrukcję, jak krok po kroku dokonać drobnej naprawy. Nie pozwolimy sobie na to, aby jakieś nowinki dotyczące AGD nam umknęły, więc stale się szkolimy w tej kwestii.

Zobacz rozwiązanie

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

subial 15 May 2011 16:05 6277

 • #1Level 1  

  #1

  Witam.
  Od roku jestem użytkownikiem płyty indukcyjnej EHD 60020p. W kwietniu tego roku pojawił się pierwszy problem... Podczas gotowania wyłączają się dwa lewe pola grzejne, a na minutniku pojawia się kod błędu E80. Nie jest to powodowane przegrzaniem, gdyż zdarza się to
  również w krótkim czasie po włączeniu płyty. Urządzenie przeleżało
  trzy tygodnie w serwisie, ale nic nie naprawili twierdząc, że jest to wina
  zasilania, czyli usterka instalacji elektrycznej lub niewłaściwych
  parametrów prądu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, bo na serwis to chyba liczyć nie mogę.

 • #2kumilekLevel 14  #2

  to prawda może to być brak lub słabe napięcie na 1 fazie, lub uszkodzony moduł

 • #3RadiRingLevel 2  #3

  Chciałbym podbić ten temat sprzed lat. Jestem w identycznej sytuacji, serwis wymienił moduł i kolejny pomysł taki, że za słaba faza. Jak z tym walczyć? W elektrowni zgłosić?

 • #4abuhamza

  Home appliances specialist  #4

  RadiRing wrote:

  Chciałbym podbić ten temat sprzed lat. svg"/>

  Też miałem taki przypadek u mnie wszystko ok, wróciła do klienta to samo. Wróciła do mnie założyłem dwa moduły mocy nowe oraz dotyk i problem dalej występował u klienta u mnie nie.

 • #5#5

  abuhamza wrote:
  RadiRing wrote:

  Chciałbym podbić ten temat sprzed lat.

  Jako "klient" co mogę zrobić z tym prądem? Przez 10 lat płyta działała bez zarzutu, a od ponad roku męczę się z tym błędem... Przepiąć kabelki na inną fazę? Reklamować u dostawcy prądu?

 • #6#6

  Szczerze to sam nie wiem. Mierzyłem u klienta częstotliwość oraz napięcia podczas pracy płyty wszystko w normie.

Suplement Electrolux Ehd80160p

Bezpośredni link do pobrania Suplement Electrolux Ehd80160p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Suplement Electrolux Ehd80160p