Specyfikacja techniczna Hitachi D 10vst L

Specyfikacja techniczna Hitachi D 10vst L to wydajny, wszechstronny wkrętak udarowy o mocy 500 W. Jego najważniejszymi cechami są: mocny silnik o mocy 500 W, regulacja obrotów do 2500 RPM, skok udaru do 24000 uderzeń/min, 3-stopniowa regulacja momentu obrotowego i wytrzymała, stalowa obudowa. Wyposażony jest w wymienny uchwyt szybkozłączny, który umożliwia wymianę narzędzi bez użycia kluczy. Wkrętak jest zgodny z normami bezpieczeństwa i zapewnia wysoką wydajność przy wykonywaniu zadań. Jest idealny do prac mobilnych i małych prac domowych.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja techniczna Hitachi D 10vst LDane techniczne

Każdy model auta to wiele liczb. Gabaryty, masy, pojemności silnika, baku czy bagażnika, osiągi,rozmiary opon, spełniane normy i setki innych danych. Nie sposób wszystkich zapamiętać – tymbardziej, że nowe modele czy silniki pojawiają się bardzo często. Aby ułatwić poruszanie się w tymgąszczu informacji, przygotowaliśmy dział z danymi technicznymi – jedną z najbardziejrozbudowanych baz z informacjami o samochodach, zarówno nowych, jak i tych starszych.

Dane techniczne to rzeczowy dział zawierający szczegółowe informacje na temat samochodów –konkretne dane i liczby. Poszczególne modele, z podziałem na generacje i wersje nadwoziowe są tutaj–można powiedzieć – rozłożone na czynniki pierwsze.W dowodzie rejestracyjnym pojazdu mamy wpisane zaledwie parę szczegółów: rodzaj, pojemność i mocsilnika, stosunek mocy do ciężaru, liczbę miejsc siedzących/stojących, dopuszczalną masę całkowitą,liczbę osi. A co jeśli potrzebna nam jest bardziej szczegółowa specyfikacjasamochodów?Wtedy zpomocą przychodzi AutoCentrum i dział Dane techniczne. Niezastąpiony jest też w momencie, gdyporównujemy parametry różnych modeli, przymierzając się do zakupu, albo po prostu zastanawiamy się,czy nasz samochód ma więcej mocy niż auto sąsiada.

Jakie konkretnie informacje otrzymasz?

Po wyborze marki, modelu, generacji i wersji nadwoziowej prezentujemy wszystkie dostępne w naszejbazie dane o danym nadwoziu, a dodatkowo – po wyborze silnika – również pozostałe dane technicznespecyficzne dla niego. To są setki tysięcy liczb, a my nie jesteśmy nieomylni (nikt nie jest), więcniewykluczamy, że jednych danych może brakować, a inne mogą nie być tak dokładne, jakbyśmy chcieli.Wynikać to może z naszego błędu, albo z braku informacji oficjalnie udostępnionych przez producenta.Dlatego przy każdej liczbie jest możliwość zgłoszenia nam uwag – po sprawdzeniu wprowadzamyewentualne zmiany. Dzięki współpracy z Wami możemy Wam zaoferować jedną z najbardziejkompletnych baz danych technicznych w Internecie.U nas sprawdzisz dane techniczne aut prawie 90 marek. Poznasz szczegóły nadwozia,czyliprzedewszystkim: podstawowe parametry tj. liczba drzwi, miejsc, średnica zawracania, a ponadtowymiary samochodów, zarówno zewnętrzne (długość, szerokość, wysokość, rozstaw osiitd. ),wewnętrzne (np. odległość oparcia przedniego od komory silnika, odległość między siedzeniami itd. ),jak i wymiary bagażnika. Dodatkowo dane uzupełniamy o informacje na temat własności terenowych (np.kątnatarcia) itransportowych auta. Baza zawiera też dane dotyczące szczegółów technicznych silnika, czyli jakietypyjednostek napędowych (benzynowe, wysokoprężne, hybrydowe, elektryczne) są lub były oferowane wdanym modelu i w jakim okresie były montowane. Wybierając interesujący nas w kontekście konkretnejgeneracji i rocznika silnik, automatycznie otrzymujemy informację zwrotną nie tylko na temat jegopojemności, ale też mocy, maksymalnego momentu obrotowego, zastosowanego rozrządu, liczby i układucylindrów itd. Poza tym pojawiają się tu również dane o montowanych przez producenta hamulcach,układzie kierowniczym, oponach, felgach czy rodzaju zawieszenia i napędu. Poza rodzajem skrzyni iliczbą stopni, są też podane osiągi (prędkość maksymalna, przyspieszenie 0-100 km/h), zużyciepaliwa, anawet informacje dotyczące masy, emisji spalin i akumulatora. Co istotne, cały raport – zewszystkimidanymi technicznymi auta – można od razu wydrukować.

Podobne odkurzacze są już znane na rynku jako urządzenia stosowane głównie do odkurzania samochodów. Są to małe konstrukcje, często nieefektywne, będące raczej gadżetami i niż w pełni funkcjonalnymi urządzeniami, wyposażone przeważnie w zasilanie samochodowe 12 V. Inżynierowie z Hitachi, wykorzystując możliwości, jakie daje nowoczesna technologia zasilania litowo-jonowego, wyeliminowali manakamenty takich urządzeń, czyniąc je efektywnymi i w pełni przydatnymi do małego sprzątania nie tylko aut, ale także biurek, delikatnych powierzchni itp.

Wyposażyli je w efektywne

silniki prądu stałego o napięciu 14, 4 V (R 14DSL) i 18 V (R 18DSL) dające wydajność odkurzania wynoszącą 670 ml powietrza na sekundę. Odkurzacze zasilane są z litowo-jonowych baterii Hitachi o pojemności 1, 5 i 3, 0 Ah serii BSL (w zależności od wyposażenia). R 14DSL może na nich pracować 23 min, a R 18DSL – 29 min (dane dotyczą akumulatorów o pojemności 3, 0 Ah). Konstrukcja tych urządzeń jest prosta – składają się one z części napędowej (elektronika i silnik z turbiną) z rękojeścią i włącznikiem, w którą wpina się z jednej strony akumulator, a z drugiej pojemnik na nieczystości z filtrem, osłoną zabezpieczającą przed wodą oraz dyszą do odkurzania.

Niewątpliwym atutem odkurzaczy Hitachi jest możliwość zbierania wody i mokrych nieczystości. Należy je jednak wylać zaraz po zakończeniu posługiwania się tymi urządzeniami, aby woda nie dostała się do części napędowej tych urządzeń i nie spowodowała zwarć instalacji elektrycznej, które doprowadziłyby do zniszczenia odkurzaczy. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_03-1024x683. jpg" alt="Hitachi_odkurzacz_aku_03" width="1024" height="683" srcset="https://portalnarzedzi. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_03. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_03-300x200. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_03-360x240. jpg 360w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>
Pojemnik na nieczystości jest przezroczysty, co pozwala na bieżąco kontrolować stan jego napełnienia. Można go łatwo zdjąć i opróżnić. Znajdujący się w nim filtr tak samo łatwo jest zdemontować i oczyścić, najlepiej umyć w ciepłej lub letniej wodzie. W standardzie do swoich odkurzaczy Hitachi dodaje 3 przydatne akcesoria: szczotkę, dyszę do odkurzania szczelin i końcówkę do zbierania wody. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_02-1024x683. jpg" alt="Hitachi_odkurzacz_aku_02" width="1024" height="683" srcset="https://portalnarzedzi. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_02. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_02-300x200. pl/wp-content/uploads/2013/05/Hitachi_odkurzacz_aku_02-360x240. jpg 360w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>

Podczas testów sprawdziliśmy efektywność zbierania małych nieczystości warsztatowych, korzystając z akumulatorów 4, 0 Ah, które wcześniej testowaliśmy z zakrśtarkami udarowymi Hitachi. Kompaktowe odkurzacze zdały ten test na piątkę. Naszym zdaniem stanowią one bardzo użyteczną alternatywę dla dotychczasowych kompaktowych odkurzaczy samochodowych. Sądzimy, że znajdą zastosowanie nie tylko do czyszczenia aut, ale przede wszystkim do odkurzania różnego typu delikatnych powierzchni.

 Autor: LP

Dane techniczne odkurzaczy bezprzewodowych Hitachi R 14DSL i R 18DSL

0, 85
ModelR 14DSLR 18DSL
Napięcie zasilania (V)14, 418
Wydajność odkurzania (ml/s)670670
Czas pracy ciągłej na baterii 3, 0 Ah (min)2329
Waga bez baterii (kg)0, 84

Specyfikacja techniczna Hitachi D 10vst L

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja techniczna Hitachi D 10vst L

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja techniczna Hitachi D 10vst L