Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Dewalt Dcg418n Xj

Dewalt Dcg418n Xj to profesjonalny narzędziowy system sprzętowy służący do wiercenia i wiercenia w twardym metalu. Jest to wydajny i niezawodny system, który oferuje wytrzymałość i wszechstronność. Specyfikacja obejmuje wytrzymałą i wytrzymałą konstrukcję, w tym wentylator chłodzący, mocny silnik magnetyczny, wytrzymały uchwyt i precyzyjny system regulacji. Instalacja jest prosta i łatwa, a obsługa jest prosta i intuicyjna. System oferuje również wsparcie serwisowe i części zamienne, które są dostępne w wielu sklepach. Dewalt Dcg418n Xj to idealne narzędzie dla profesjonalnych majsterkowiczów, majsterkowiczów i innych osób, które potrzebują wytrzymałego, wszechstronnego i wydajnego narzędzia.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Dewalt Dcg418n Xj

Okres realizacji projektu:

Wartość projektu:

3. 532. 279, 00

zł, w tym dofinansowanie z UE:

2. 465. 301, 60

Partnerzy projektu:

Cel projektu:

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnego suplementu wspierającego proces fermentacji metanowej z jednoczesnym enzymatycznym rozkładem hemiceluloz SUPLEFARR.

Informacje ogólne o projekcie:

Opracowanie innowacyjnego suplementu wspierającego proces fermentacji metanowej z jednoczesnym enzymatycznym rozkładem hemiceluloz SUPLEFARR na rzecz inteligentnej specjalizacji Województwa Świętokrzyskiego

Główne rezultaty:

Efektem będzie suplement SUPLEFARR wytwarzany zgodnie z technologią opracowaną w wyniku przeprowadzenia prac badawczo-rozwojowych w ramach projektu.

Pozostałe dokumenty rekrutacyjne:

Dokumenty dotyczące przyznawania wsparcia finansowego:

Pozostałe dokumenty dotyczące przyznawania wsparcia finansowego:

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Dewalt Dcg418n Xj

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Dewalt Dcg418n Xj

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja, instalacja, obsługa, serwis i części zamienne Dewalt Dcg418n Xj