Referencje techniczne dotyczące sprzętu Fujitsu Pa03360 B055

Referencje techniczne dotyczące sprzętu Fujitsu Pa03360 B055 są szczegółowymi zasadami dotyczącymi wymagań technicznych, jakie powinien spełniać dany sprzęt. Referencje techniczne dla Pa03360 B055 obejmują informacje dotyczące wymagań dotyczących bezpieczeństwa, wydajności, wymiarów, mocy i wagi. Mogą one również zawierać wytyczne dotyczące instalacji i konfiguracji sprzętu, a także instrukcje dotyczące obsługi produktu. Referencje techniczne są często potrzebne do zapewnienia, że sprzęt spełnia określone wymagania, zwłaszcza w przypadku zastosowań wymagających wysokiej niezawodności.

Ostatnia aktualizacja: Referencje techniczne dotyczące sprzętu Fujitsu Pa03360 B055

PLN 259, 00

Do oferty z najniższą ceną

1 oferta Właściwości produktu - 2 Dokumenty - 0 Dodatkowe odnośniki - Recenzje - 0 Oceny - 0

PLN 259, 00

W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 6-7 dni

Przelew, karta kredytowa.

Dostawa tylko na terenie Polski.

Fujitsu PA03360-0013
Fujitsu Scanner carrier sheet transparent (pack of 5)

Aktualność ceny:

Aktualnie nie ma ofert dla tego produktu (dla wybranych kryteriów wyszukiwania) w wybranym regionie.
Prosimy użyć przeglądu UE lub zmienić kryteria filtrowania.

Wiele firm zajmujących się architekturą krajobrazu testuje produkty Husqvarna do pielęgnacji trawnika i ogrodu podczas codziennej pracy. Poznaj ich doświadczenia.

Co znajduje się na tej stronie?

  1. Zarezerwuj termin prezentacji
  2. Przejdź do produktów
  3. Znajdź lokalnego dilera
  1. Zarezerwuj termin prezentacji
  2. Przejdź do produktów
  3. Znajdź lokalnego dilera

Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają produkty Husqvarna

Kiedy firmy wypróbowują produkty Husqvarna, znajdują dobre powody, aby je kupić. Znajdują szeroki asortyment łatwych w obsłudze produktów, zaprojektowanych w celu podnoszenia produktywności swoich zespołów. Odkrywają również możliwości systemu Fleet Services, który pomaga podnosić rentowność firmy. Otrzymują ponadto szansę zostania partnerem firmy Husqvarna i jej lokalnej sieci dealerskiej, dzięki czemu mogą znaleźć informacje i usługi niezbędne do uzyskania optymalnej wydajności. Znajdują rozwiązania, których potrzebują, aby usprawnić działanie firmy.

ISS Facility Services, Wielka Brytania

Firma ISS Facility Services zlokalizowana w Lake District w południowej Anglii od lat korzysta z produktów i usług Husqvarna, ponieważ, jak twierdzą jej przedstawiciele, umożliwiają one ich pracownikom codzienne wykonywanie zadań.

Gesvres Entretien, Francja

Firma Gesvres Entretien, zajmująca się architekturą krajobrazu, dba o parki i obiekty sportowe w Carquefou we Francji i od prawie dwóch lat z sukcesami współpracuje z firmą Husqvarna. Zobacz, co członkowie zespołów tej firmy mają do powiedzenia na temat wpływu produktów i usług Husqvarna na ich codzienną pracę oraz na całą firmę.

Seria urządzeń akumulatorowych firmy Husqvarna

Wyniki można zobaczyć samemu. Oto, co profesjonaliści sądzą o serii urządzeń akumulatorowych Husqvarna.

Footprint Gardens, Sydney, Australia

Dla Scotta Dooleya z firmy Footprint Gardens korzystanie z urządzeń zasilanych akumulatorowo to codzienność. Ich zalety są oczywiste. „Używanie narzędzi zasilanych akumulatorowo stwarza więcej możliwości, można zacząć pracę wcześniej lub pracować wieczorem, a także w pobliżu domu klienta. Niektórzy z naszych klientów nawet nie wiedzą, że właśnie pracujemy w ich ogrodzie. Możemy korzystać z dmuchawy lub kosiarki, gdy ich dzieci już śpią”. com/watch? v=7Pd7DIbZZ1U" rel="noopener noreferrer">

Miasto Weissenfels, Niemcy

Wybierając flotę narzędzi akumulatorowych niemieckie miasto Weissenfels ogłosiło przetarg i uważnie przeanalizowało różne możliwości. Każdy oferowany produkt był szczegółowo testowany przez miejskich specjalistów zajmujących się kształtowaniem krajobrazu i po zakończeniu wszystkich procedur wybór był oczywisty. Dowiedz się, dlaczego wybrano produkty firmy Husqvarna.

Cmentarz Trollhättan, Szwecja

Zarząd cmentarza Trollhättan, który ma powierzchnię 45 akrów, zdecydował się w 2013 r. na rozpoczęcie korzystania z narzędzi akumulatorowych. Początkowo pracownicy nie mieli zbyt wygórowanych oczekiwań. Ale po przetestowaniu urządzenia akumulatorowe firmy Husqvarna stały się najpopularniejszymi narzędziami używanymi na cmentarzu spośród całej floty. com/watch? v=kI-tCo4nvk0" rel="noopener noreferrer">

Zamek Skokloster, Szwecja

„Kiedy w grę wchodzi renowacja i naprawa starych budowli, pilarka akumulatorowa jest absolutnie niezbędna do efektywnej pracy” — mówi Mattias Hallgren, stolarz pracujący w zamku. Hallgren i jego zespół, zatrudnieni do renowacji dachu zamku Skokloster, doskonale wiedzą, że narzędzia akumulatorowe dają przewagę nie tylko dzięki wydajności w przypadku tego typu prac renowacyjnych, lecz także zapewniają zerową emisję spalin oraz precyzję cięcia w trudnych miejscach wewnątrz budynku.

Profesjonalne urządzenia akumulatorowe

Dowiedz się więcej o zaletach akumulatora

Dowiedz się więcej

Husqvarna Fleet Services

Możesz dowiedzieć się naprawdę dużo, słuchając swoich maszyn. Kiedy każda maszyna dokładnie wie, jak była wykorzystywana i kiedy wymaga serwisu, możesz usprawnić sposób swojej pracy, opierając się na faktach, a nie przypuszczeniach.

Cmentarz Trollhättan, Szwecja

Poproszeni przez Szwedzką Agencję ds. Ochrony Środowiska Pracy o podanie specyfikacji technicznej w zakresie poziomów hałasui drgań, pracownicy cmentarza Trollhättanw Szwecji stanęli przed koniecznością wykonania niezwykle żmudnego zadania ręcznegogromadzenia informacji na temat każdego narzędzia wchodzącego w skład ich floty maszyn. Zobacz, w jaki sposóbrozwiązanie Husqvarna Fleet Servicesumożliwiło im odzyskanie kontroli nad sytuacją. com/watch? v=BEy7DSGoCpg" rel="noopener noreferrer">

Snoek Hoveniers, Holandia

Firma Snoek Hoveniers budujei pielęgnuje ogrody w północnej Holandii. Dowiedz się, jakie są ich oczekiwania względemsystemu Husqvarna Fleet Services, którego zadaniem jest przekształcenie zarówno sposobu wykonywania pracy, jak i wykorzystania flotyużytkowanych maszyn.

Profesjonalne kosiarki samobieżne Husqvarna

Profesjonalne kosiarki samobieżne Husqvarna z przednim zespołem tnącym są wyposażone w niskoprofilowe zespoły tnące zamontowane z przodu maszyny. Zapewniają one doskonałą widoczność obszaru pracy, co umożliwia precyzyjne przycinanie trawy. Gwarantują również doskonały dostęp do miejsc pod ogrodzeniami, krzewami, ławkami itp.

Gesvres Entretien, Francja
Zobacz, co architekci krajobrazu z firmy Gesvres Entretien w Carquefou we Francji mają do powiedzenia na temat korzyści płynących z używania profesjonalnych kosiarek samobieżnych z przednim zespołem tnącym Husqvarna.

Helpdesk Fujitsu Polska

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 17:00
Zgłoszenia dotyczące awarii sprzętu posiadającego gwarancję Collect & Return i Bring-In oraz zgłoszenia dotyczące wsparcia technicznego prosimy zgłaszać pod numer

Telefon: 0 801 300 100 – koszt jak za połączenie lokalne
Telefon: +48 22 177 84 08 – opłata według taryfy operatorae-mail: techsupport. com

Calldesk Fujitsu Polska

Godziny pracy: 24h przez 7 dni w tygodniu

Zgłoszenia awarii sprzętu klientów posiadających kontrakt serwisowy oraz posiadających sprzęt z gwarancją onsite z gwarantowanym czasem naprawy lub bez niego:

Telefon: +48 22 574 12 34 – opłata według taryfy operatora
Telefon: +48 500 332 264 – opłata według taryfy operatora
fax: +48 22 574 1235

e-mail: calldesk. com

Gwarancja realizowana w trybie onsite jest standardem m,. in. dla wszystkich produktów z rodziny:

  • Serwery Fujitsu PRIMERGY, PRIMEQUEST
  • Macierze, biblioteki, biblioteki VTL Fujitsu ETERNUS

Referencje techniczne dotyczące sprzętu Fujitsu Pa03360 B055

Bezpośredni link do pobrania Referencje techniczne dotyczące sprzętu Fujitsu Pa03360 B055

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Referencje techniczne dotyczące sprzętu Fujitsu Pa03360 B055