Podręcznik użytkownika i serwisowy Cadel Pretty Airtight

Podręcznik użytkownika i serwisowy Cadel Pretty Airtight jest przeznaczony dla miłośników zegarków zegarmistrzowskich. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje do utrzymania zegarka w nienagannym stanie, w tym instrukcje dotyczące konserwacji, regulacji, naprawy i czyszczenia. Ponadto, podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące mechanizmów zegarka, w tym jego komponentów, działania i regulacji. Podręcznik jest napisany w jasny i zrozumiały sposób, dzięki czemu jest łatwy w użyciu i dostępny dla wszystkich. Wszystkie instrukcje są dokładne i dokładne, a informacje są rzetelne i aktualizowane na bieżąco. Dzięki Podręcznikowi użytkownika i serwisowemu Cadel Pretty Airtight użytkownicy mogą bezpiecznie i łatwo utrzymywać swoje zegarki w doskonałym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika i serwisowy Cadel Pretty Airtight

Publisher Description

W tym przewodniku znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o Apple Watch oraz aplikacji Apple Watch na iPhone’a — bezpośrednio od Apple. Ten kompletny podręcznik pomoże Ci zacząć używać Apple Watch z systemem watchOS 8 oraz odkryć wszystkie jego niesamowite funkcje.

 • GENRE

  Computing & Internet

  RELEASED

  2021

  16 September

  LANGUAGE

  PL

  Polish

  LENGTH

  237

  Pages

  PUBLISHER

  Apple

  SIZE

  53

  MB

  Customer Reviews

  Jest Ok tak trzymać

  Jest Ok tak trzymać

  Podrecznik  watch

  Super polecam

  More Books by Apple Inc.

  Customers Also Bought

  CitiDirect BE

  Globalne rozwiązania dla przedsiębiorstw

  Podręcznik użytkownika w wersji online oraz zestaw filmów instruktażowych pokazujących realizację najważniejszych czynności w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD RP) udostępniono na stronie internetowej projektu.

  Wszystkie materiały są dostępne publicznie na stronie podrecznik. pl. Udostępnione tam treści edukacyjne umożliwiają samodzielne przyswojenie wiedzy z zakresu używania systemu EZD RP i administrowania nim.

  Podręcznik użytkownika EZD RP to szczegółowo opracowana i przystępnie napisana instrukcja obsługi systemu przygotowana z wykorzystaniem Biura EZD RP, czyli wirtualnego podmiotu, w którym odzwierciedlono strukturę urzędu i najważniejsze role pracowników.

  Podręcznik składa się z dziewięciu działów: Podstawy użytkowania, Zaawansowane opcje, Obsługa kancelarii i sekretariatu, Prowadzenie spraw, Praca z dokumentami, Administracja systemem, Archiwizacja dokumentacji, Integracja i tematy techniczne, O systemie EZD RP.

  Kolejne rozdziały krok po kroku przedstawiają wykonywanie czynności w środowisku EZD RP oraz sposoby rozwiązywania potencjalnych problemów. Dla zwiększenia czytelności wszystkie opisy zostały zilustrowane zrzutami ekranu.

  W dziale „Integracja i tematy techniczne” zamieszczono artykuły poświęcone API EZD RP, czyli interfejsowi programistycznemu, dzięki któremu dostawcy i wytwórcy oprogramowania dziedzinowego mogą integrować swoje produkty z EZD RP. W tym dziale znaleźć można także instrukcję instalacji EZD RP dla instancji testowej/pilotażowej, rekomendowane wymagania sprzętowe i programowe, scenariusze implementacji oraz rekomendacje dotyczące bezpieczeństwa dostępu do usługi SaaS EZD RP.

  Dodatkowo na głównej stronie podręcznika użytkownika EZD RP umieszczono zakładki pozwalające na szybki dostęp do innych ważnych informacji dotyczących ekosystemu EZD RP: Portalu EZD RP, środowiska Piaskownicy API, podstrony ze wzorami i szablonami dokumentów oraz filmów instruktażowych, które w zwięzły sposób przedstawiają sposób realizacji najważniejszych czynności w systemie. Można się z nich dowiedzieć, jak założyć sprawę w systemie EZD RP, dodać do systemu dane podmiotów i osób, wystawić i zrealizować zadanie dekretacji, wypożyczać i wyrejestrowywać pisma ze składów chronologicznych itp.

  Materiały edukacyjne EZD RP mają zostać w przyszłości uzupełnione szkoleniami e-learningowymi na czterech poziomach zaawansowania. Można je będzie realizować kolejno, w zależności od potrzeb wynikających z pełnionej funkcji i posiadanych uprawnień.

  mam/

  Podręcznik użytkownika i serwisowy Cadel Pretty Airtight

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika i serwisowy Cadel Pretty Airtight

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika i serwisowy Cadel Pretty Airtight