Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez

Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez to szczegółowy i kompleksowy zestaw instrukcji, który pomaga użytkownikom zrozumieć i w pełni wykorzystać możliwości interaktywnej tablicy dotykowej Hitachi Starboardlink Ez. Podręcznik zawiera informacje o instalacji i konfiguracji urządzenia, a także szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi tablicy. Ponadto, zawiera on również listę obsługiwanych aplikacji, dzięki którym użytkownicy mogą w pełni wykorzystać swoją tablicę do pracy i zabawy. Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chciałby w pełni wykorzystać możliwości tej interaktywnej tablicy dotykowej.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez

Pobierz instrukcje obsługi swojego produktu i inne ważne dokumenty

Wyświetl i pobierz dokumentację urządzenia.

Krok 1. Wybór produktu

EdytujEdytuj

Jak znaleźć model i numer seryjny?

Wybierz kategorię

Kategoria jest wymagana.

Wymagane wybranie produktu.

Wymagane wybranie typu produktu.

Wymagany numer seryjny.

Wprowadź numer modelu lub wybierz kategorię produktu*Pole wymagane

Jeśli nie posiadasz przeglądarki plików PDF, najpierw pobierz ją klikając w poniższy link:

Acrobat Reader

Home » biznes » przystawka interaktywna hitachi starboard link ez

. In biznes

Pomoce interaktywne w czasie lekcji
Wiszące i stojące tablice interaktywne są wybitnie istotnym oprzyrządowaniem w szkole. Jeżeli zatem zależy Tobie na tym, aby były warte oraz odpowiednie warunki do nauki już dziś odwiedź skonstruowany przez nas punkt sprzedaży internetowy. Z pewnością nie pożałujesz. Najnowocześniejsze i najbardziej pożądane przez nauczycieli oraz uczniów w każdej szkole – oto one tablice interaktywne już od dzisiaj do zamówienia w stworzonym przez nas sklepie. Nie wahaj się i bezzwłocznie złóż zamówienie. W minionych paru latach niezwykłą renomą cieszą się interaktywne tablice.

tablet wacom bamboo3 ze znizka edukacyjna

Swoją ogromną popularność zawdzięczają między innymi oprogramowaniom dla dzieci, w których są one przedstawianej oraz wywołuje to, że rodziciele zastanawiają się nad tym lub taką zabawkę nabyć dla własnego dziecka. Wykazano, że tablice interaktywne wspomagają prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka. Dzieje się tak właśnie dlatego, że zabawki takie mają dużo rozmaitych funkcji, które zapewniają dziecku pojmowania świata, a wszystko to poprzez rozrywkę, a w związku z tym kwestia, która dla drobnego dziecka jest najistotniejsza. Trzeba niemniej jednak pamiętać, żeby zabawki były odpowiednio dobrane do wieku dziecka, albowiem jak każde inne, te też mają ograniczenia wiekowe. Zabawki słusznie dobrane do wieku dziecka uwolnią w nim solidne emocje i pozytywnie wpłyną na jego rozkwit. Ten rodzaj zabawek jest też rzeczą, która motywuje dzieci do poznawania świata oraz najbliższego otoczenia, a również rozwija zdolność manualne dziecka, które w następnej kolejności przydadzą mu się w przedszkolu czy szkole. To tłumaczy, czemu szkoły inwestują w interaktywne sprzęty, wyposażając swoje klasy.

Written by admin

View all posts by: admin

PROBLEM:

Posiadam program StarBoard Educators Resources – matematyka 2. Nie wiem jak otworzyć pliki mające rozszerzenie YAR?

ROZWIĄZANIE:

Programy do obsługi tablicy interaktywnej Starboard firmy Hitachi zapisują i pracują na plikach mających rozszerzenie YAR. Pliki te można otworzyć tylko na komputerze, na którym jest zainstalowane oprogramowanie tablicy interaktywnej Hitachi Starboard.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogicznie nie prowadzą wsparcia technicznego dla oprogramowania tablic GTCO.

Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pomocy Hitachi Starboardlink Ez