Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Cadel Mithos Plus 14 Ps

Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Cadel Mithos Plus 14 Ps jest skierowany do wszystkich użytkowników tego modelu roweru. Zawiera on wskazówki dotyczące konserwacji, regulacji i konserwacji, a także informacje na temat codziennej eksploatacji. Podręcznik zawiera również wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania roweru oraz informacje o sprawdzeniu stanu technicznego i ubezpieczeniowego. Ten podręcznik jest znacznie bardziej szczegółowy niż przeciętna instrukcja obsługi i zawiera informacje, których nie można znaleźć w standardowych instrukcjach. Dzięki temu podręcznikowi można dowiedzieć się, jak prawidłowo użytkować, konserwować i serwisować rower Cadel Mithos Plus 14 Ps.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Cadel Mithos Plus 14 Ps

Piecyk na pellet Mithos PS – wersja Plus – nadmuch do kilku pomieszczeń

Model Mithos Plus o mocy aż 14, 0 kW stworzony został do ogrzewania naprawdę dużych pomieszczeń. Wyposażony w sterowanie Wi-Fi.


Dane techniczne:

91 – 336 m³

0, 86-3, 5 kg/h

Wylot spalin

Moc nominalna14 kW
Moc minimalna3, 8 kWAutonomia pracy przy mocy max7 hAutonomia pracy przy mocy min27 hPojemność zasobnika23 kg

Kubatura grzewcza

Zużycie pelletuSprawność90%80 mmWaga165 kg


Wyposażenie standardowe piecyków na pelet Cadel:

- trzy wentylatory nadmuchowe,
- tygodniowy programator,
- hermetyczna komora spalania,
- przyłącze świeżego powietrza z zewnątrz fi 60,
- system czystej szyby,
- zbiornik na pelet wewnątrz urządzenia

Piecyk na pellet Mithos od Cadel – wersja Plus – nadmuch do kilku pomieszczeń
Model Mithos Plus o mocy aż 14, 0 kW stworzony został do ogrzewania większej powierzchni. Dzięki płaskiej konstrukcji, Mithos Plus odróżnia się wyglądem od klasycznych piecyków na pellet i kreuje ultra nowoczesnym styl ogrzewania na pellet. Prawdziwie nowoczesna forma. Dzięki trzem niezależnie sterowanym wentylatorom nadmuchowym może ogrzać kilka pomieszczeń (do 5). Pierwszy wentylator nadmuchuje powietrze na pomieszczenie w którym stoi piecyk. Drugi i trzeci ogrzewa kolejne pomieszczenie za pomocą rur rozprowadzających ciepło, które można dodatkowo rozdzielać (nie w zestawie). Wyposażony jest w tygodniowy programator. Jego niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajność czynić go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 7 do 27 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić.

Technologia Cubed
Produkty Cadel posiadają technologię Cubed i całkowicie szczelną komorę spalania. Oznacza to, większe bezpieczeństwo, lepsze osiągi i mniejsze zanieczyszczenie. Bezpieczeństwo dla Cadel nie jest opcją lecz standardem, dlatego zamknięta komora spalania nie jest u nas czymś ekstra (dla domów pasywnych i z rekuperacją).

Piecyk występuje w wersji Plus, co oznacza, że może ogrzać sąsiadujące pomieszczenia. Piecyk może efektywnie doprowadzić ciepłe powietrze do innych pomieszczeń.

Konstrukcja “przyjazna dla środowiska”

Ten piecyk jest już zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko.

System sterowania
Panel sterujący umieszczony na piecyku, z łatwymi i intuicyjnymi funkcjami jest naprawdę prosty w obsłudze. Jest on dostępny w języku polskim.

Easy Connect Plus
Dzięki aplikacji Easy Connect Plus, wyposażonej w zintegrowaną technologię Wi-Fi i Bluetooth, możesz włączać, ustawiać, sterować i wyłączać wszystkie piecyki CADEL bezpośrednio ze swojego smartfona, bez względu na to, gdzie jesteś.

Piecyk na pellet Mithos od Cadel – wersja Plus – nadmuch do kilku pomieszczeń

Model Mithos Plus o mocy aż 14, 0 kW stworzony został do ogrzewania większej powierzchni. Dzięki płaskiej konstrukcji, Mithos3 Plus odróżnia się wyglądem od klasycznych piecyków na pellet i kreuje ultra nowoczesnym styl ogrzewania na pellet. Prawdziwie nowoczesna forma. Dzięki trzem niezależnie sterowanym wentylatorom nadmuchowym może ogrzać kilka pomieszczeń (do 5). Pierwszy wentylator nadmuchuje powietrze na pomieszczenie w którym stoi piecyk. Drugi i trzeci ogrzewa kolejne pomieszczenie za pomocą rur rozprowadzających ciepło, które można dodatkowo rozdzielać (nie w zestawie). Wyposażony jest w tygodniowy programator. Jego niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajność czynić go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 7 do 27 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić.

Technologia Cubed

Produkty Cadel posiadają technologię Cubed i całkowicie szczelną komorę spalania. Oznacza to, większe bezpieczeństwo, lepsze osiągi i mniejsze zanieczyszczenie. Bezpieczeństwo dla Cadel nie jest opcją lecz standardem, dlatego zamknięta komora spalania nie jest u nas czymś ekstra (dla domów pasywnych i z rekuperacją).

Prince3 występuje w wersji Plus, co oznacza, że może ogrzać sąsiadujące pomieszczenia. Piecyk może efektywnie doprowadzić ciepłe powietrze do innych pomieszczeń.

Konstrukcja “przyjazna dla środowiska”

Ten piecyk jest już zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko.

> Dowiedz się więcej o piecykach Cadel

Piecyk na pellet Mithos Plus 14 kW

Model Mithos Plus o mocy aż 14, 0 kW stworzony został do ogrzewania dużej powierzchni. Dzięki trzem niezależnie sterowanym wentylatorom nadmuchowym może ogrzać kilka pomieszczeń (do 5). Pierwszy wentylator nadmuchuje powietrze na pomieszczenie w którym stoi piecyk. Drugi i trzeci ogrzewa kolejne pomieszczenie za pomocą rur rozprowadzających ciepło, które można dodatkowo rozdzielać (nie w zestawie). Charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem oraz zmniejszoną głębokością. Dwie dolne kratki wentylacyjne zapewniają lepszą dystrybucję powietrza w całym domu.

Prosty w sterowaniu poprzez panel na piecyku lub Wi-Fi.

Dostępne wykończenia blacha:

Biały

Szary (Titanium)

Antracyt

Light bronze

Bordowy

Kubatura grzewcza min/max: 91/336 m3

Powierzchnia grzewcza min/max33/124 m2

Zasobnik na pellet: 23 kg

Piecyk na pellet Mithos Plus 14 kW

Zasobnik na pellet: 23 kg

Kubatura grzewcza min/max

91/336 m3

Powierzchnia grzewcza min/max

33/124 m2

Czas pracy min/max

7/27 h

Zużycie godzinowe min/max

0, 86/3, 5 kg/h

Wydajność przy mocy nominalnej

89%

Wydajność przy mocy zredukowanej

93, 5%

Rodzaj pellet

Ø 6 mm ENPlus A1

Wlot powietrza do pieca

Ø 60 mm

Wyprowadzenie gorącego powietrza

Ø 80 mm

Zestaw koncentryczny spalin

opcja

Dwa dodatkowe wentylatory nadmuchowe

Hermetyczna komora spalania

Ruszt z żeliwa

Comfort mode

Wi-Fi w standardzie

Bluetooth w standardzie

Pilot zdalnego sterowania

opcjonalnie

Programowanie tygodniowe / dzienne

Wyprowadzenie DGP górne i tylne

Wylot spalin z góry

Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Cadel Mithos Plus 14 Ps

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Cadel Mithos Plus 14 Ps

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Cadel Mithos Plus 14 Ps