Podręcznik kieszonkowy Bosch Ascenta She4am1

Bosch Ascenta She4am1 to nowoczesny, kompaktowy podręcznik kieszonkowy, który zapewnia wygodne w użyciu funkcje i łatwą obsługę. Jest idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, które chcą korzystać z najnowszych technologii. Pralka posiada duży, pojemny bęben o pojemności 4,5 kg, co oznacza, że można w niej uprać dużo ubrań jednocześnie. Ponadto wyposażona jest w szereg nowoczesnych funkcji, takich jak funkcja szybkiego prania, funkcja opóźnionego startu czy funkcja zabezpieczająca przed zaciągnięciem wody. Wszystko to sprawia, że Bosch Ascenta She4am1 jest wygodnym i praktycznym podręcznikiem kieszonkowym dla wszystkich domowników.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik kieszonkowy Bosch Ascenta She4am1

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

 • Zdjęcie oferty: Stary zegarek kieszonkowy Bosch

O przedmiocie

Witam Serdecznie
Do zaoferowania zegarek kieszonkowy Bosch do przeglądu zegarmistrzowskiego możliwa wysyłka przed świąteczna expres. Zapraszamy na nasze inne aukcje z zegarkami. Pęknięta szybka

 • Stan: Bardzo dobry

Inne ogłoszenia sprzedającego

Zobacz wszystkie

Stary obiektyw 2. 8/100 Meyer Optik

Licytacja

16, 13 zł

2 osoby licytują

 • Często sprzedaje

  Gdynia, Grabówek

  Stary aparat fotograficzny Zorki 4

  13, 99

  Nareczny zegarek Poljot

  90 osób licytuje
 • Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
   Kolekcje i sztukaDesign i AntykiZegary, zegarkiKieszonkowe

  Podręcznik kieszonkowy Bosch Ascenta She4am1

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik kieszonkowy Bosch Ascenta She4am1

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik kieszonkowy Bosch Ascenta She4am1