Podręcznik informacji technicznej Bosch Professional Gtr 55 225

Podręcznik informacji technicznej Bosch Professional Gtr 55 225 jest doskonałym narzędziem dla profesjonalistów. Przewodnik pozwala wykonywać precyzyjne prace oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas ich wykonywania. Podręcznik zawiera informacje dotyczące instalacji, konserwacji i kalibracji, a także techniczne informacje na temat używania tego narzędzia. Podręcznik zawiera również szczegółowe informacje na temat części, wymiarów i danych technicznych, które pomagają wykonywać prace w sposób wydajny i bezpieczny. Ten profesjonalny przewodnik jest doskonałym narzędziem dla każdego, kto potrzebuje precyzyjnych narzędzi, aby wykonywać zadania z zachowaniem najwyższych standardów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik informacji technicznej Bosch Professional Gtr 55 225

Nasi wykwalifikowani specjaliści oferują pomoc techniczną z zakresu urządzeń i oprogramowania Bosch na trzech poziomach dostępności. Możesz zawsze skontaktować się z naszym międzynarodowym zespołem pomocy za pośrednictwem formularza internetowego, przez e-mail lub telefonicznie. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące produktów, a także porady, jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Oddajemy do Twojej dyspozycji całodobową bibliotekę samoobsługową. Możesz w niej wyszukiwać podstawowe i zaawansowane informacje o wybranych produktach — zupełnie bezpłatnie. Oferujemy wiedzę na temat wielu produktów, a także wskazówki projektowania i rozwiązania problemów. W ten sposób często znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania szybciej niż u konsultanta.

▶ Co nie działa?

▶ Którego produktu dotyczy problem?

▶ W czym objawia się problem dotyczący produktu? W razie czego przygotuj zrzuty ekranu.

▶ Czy produkt wcześniej działał, czy też jest to nowa instalacja?

▶ W jakiego rodzaju instalacji jest używany produkt?

▶ Jaki jest numer seryjny produktu, którego dotyczy problem? (Dotyczy urządzeń pamięci magazynowej lub kontroli w ramach procedury RMA).

Szczegółowy opis całego systemu

▶ Z ilu produktów Bosch obecnie korzystasz?

▶ W jaki sposób produkty są ze sobą połączone?

▶ Jakie są numery modeli urządzeń oraz wersja oprogramowania układowego z uwzględnieniem numeru kompilacji?

▶ Z jakich wersji oprogramowania Bosch korzystasz?

▶ Jakie protokoły są używane (Bosch, ONVIF, Pelco itp. )?

▶ Jakich urządzeń/programów innych firm używasz (podaj wersję oprogramowania układowego lub programu)?

▶ Jakiego systemu operacyjnego używasz (podaj wersję dodatku Service Pack, język i lokalną strefę czasową)?

▶ Jakiego typu konfiguracja sieci jest używana? Podaj wykres/topologię sieci (warstwa 1)

▶ Jaki jest typ używanego przełącznika i/lub routera?

▶ Czy system działa w sieci domeny?

Opcjonalne informacje ogólne:

▶ Jaka ma być pożądana funkcjonalność systemu?

▶ Gdzie produkt został kupiony?

▶ Czy przeprowadzono szkolenie z zakresu obsługi produktu? Jeśli tak, podaj szczegółowe informacje.

15. 12. 2022 KM zatwierdził zmiany w Załączniku nr 14 do Podręcznika beneficjenta „Zasady realizacji Projektów Parasolowych” (m. in. wydłużenie okresu realizacji projektów parasolowych do 31. 05. 2023 r. ).

1. 2021 KM zatwierdził zmiany w Załączniku nr 14 do Podręcznika beneficjenta „Zasady realizacji Projektów Parasolowych”:

  • wydłużenie terminu realizacji projektów parasolowych do 31 marca 2023 r.,
  • wykorzystanie oszczędności powstałych w realizacji mikroprojektów na zarządzanie projektami parasolowymi - maksymalnie do poziomu 17% budżetu projektu (przesunięcie środków możliwe będzie od kwietnia 2022 r. ),
  • sfinansowanie ze środków przeznaczonych na zarządzanie projektami parasolowymi systemu informatycznego do obsługi małych projektów w programie Interreg Polska-Słowacja 2021- 2027 oraz udziału w pracach podgrupy roboczej ds. FMP.

2. 03. 2021 KM zatwierdził możliwości składania drugiej korekty wniosku o zmiany i aktualizację 
odpowiednich zapisów Podręcznika beneficjenta (rozdział 6. 3. 7. 2. )

15. 2020 Komitet Monitorujący zatwierdził zmianę w Podręczniku beneficjenta poprzez dodanie w rozdziale 5. 5. Terminy punktu: 4. "W uzasadnionych przypadkach ww. terminy mogą zostać skrócone decyzją KM" oraz zmiany w Załączniku nr 14 do Podręcznika beneficjenta „Zasady realizacji Projektów Parasolowych". 

17. 02. 2020 Komitet Monitorujący zatwierdził zmiany w Podręczniku beneficjenta - rozdział 6. 3 Zmiany w projekcie oraz zmiany w Załączniku nr 14 „Zasady realizacji Projektów Parasolowych” – rozdział 1. 1, 1. 3 i 1. 4.

10. 2019 Komitet Monitorujący zaakceptował zmiany w Podręczniku Beneficjenta. W stosunku do poprzedniej wersji, zmienione zostały zapisy w rozdziałach: 3. 3; 4. 1. 6; 4. 9; 4. 1; 4. 2; 4. 4; 6. 2; 6. 1. 

• Głowica UltraFlexible chroni przed uszkodzeniami powierzchni, gwarantuje gładkie szlifowanie bez wysiłku
• Funkcja przysysania do sufitu zapewnia wysoki komfort użytkowania
• Uchwyt w kształcie L zmniejsza naprężenie ramion w trakcie pracy

Szlifierka Bosch GTR 550 Professional wyposażona jest w wygodny drążek segmentowy z

łatwym w obsłudze mocowaniem z blokadą. Dzięki temu, bez ryzyka jej uszkodzenia, można szybko dostosować jej długość do wykonywanych prac, np. szlifowania sufitów. Z kolei funkcja Constant speed, czyli regulacja obrotów z podtrzymaniem stałej prędkości obrotowej, zapewnia wysoką wydajność szlifowania i optymalne dobranie mocy elektronarzędzia do zastosowanego osprzętu. Obie te funkcje sprawiają, że praca GTRem 550 oszczędza czas oraz siły użytkownika. Dzięki nim szlifierka jest łatwa w użytkowaniu.

Głowica UltraFlexible chroni przed uszkodzeniami obrabiane powierzchnie i gwarantuje gładkie szlifowanie bez wysiłku. To opatentowane przez markę Bosch rozwiązanie – konstrukcja głowicy szlifierskiej i jej połączenie z przedłużką wykonane są w sposób, który gwarantuje łatwe dostosowanie się talerza szlifującego do obrabianej powierzchni i co za tym idzie – łatwiejsze operowanie elektronarzędziem.

GTR 550 posiada również wydajny i trwały silnik, który zapewnia szybkie tempo szlifowania w trudnych warunkach oraz charakteryzuje się długą żywotnością. Dzięki funkcji przysysania użytkownik odczuwa niższą wagę elektronarzędzia podczas szlifowania sufitu. Jej działanie polega na odpowiednim zwiększeniu podciśnienia zasysanego powietrza (służy do tego regulacja jego przepływu), czego efektem jest przyssanie się narzędzia do obrabianej powierzchni.

Na komfort użytkowania pozytywnie wpływa także uchwyt w kształcie L, który zmniejsza naprężenie ramion podczas pracy szlifierką GTR 550. Do współpracy z nią Bosch rekomenduje następujące odkurzacze: GAS 35 L/M AFC lub GAS 55 M AFC (Auto Filter Cleaning). Modele te mają ma funkcję automatycznego czyszczenia filtra głównego, która pomaga utrzymać wysoką moc ssania i chroni odkurzacz przed uszkodzeniem.

Szlifierka Bosch GTR 550 Professional jest przeznaczona dla profesjonalistów z branży budowlanej: malarzy, monterów płyt gipsowo-kartonowych i ekip wykończeniowych, którzy z pomocą tego sprzętu łatwiej i szybciej przygotują powierzchnie do gruntowania lub malowania.

W swojej ofercie Bosch posiada także osprzęt do „żyraf”: siatki szlifierskie M480 Best for Wood and Paint o ziarnistości od 80 do 400, włączając w to polecane do stosowania w „Żyrafach” siatki o ziarnistości 120/150/180. Szlifierka GTR 550 jest już dostępna w sprzedaży u wybranych partnerów handlowych Bosch Professional.

Dane techniczne szlifierki do gipsu Bosch GTR 550 Professional

Moc nominalna550 W
Prędkość bez obciążenia 340-910 min-1
Rozmiar papieru225 mm
Długość standardowa1, 7 m
Wersja bez przedłużki1, 1 m
Waga wersji standardowej4, 8 kg
opr. HB (mat. Bosch)

Podręcznik informacji technicznej Bosch Professional Gtr 55 225

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik informacji technicznej Bosch Professional Gtr 55 225

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik informacji technicznej Bosch Professional Gtr 55 225