Podręcznik części zamiennych Asus Et2221agtr

Podręcznik części zamiennych Asus Et2221agtr jest przydatnym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą zidentyfikować i zamówić części zamienne do swojego komputera Asus Et2221agtr. Podręcznik zawiera szczegółową listę części zamiennych, które są dostępne dla tego modelu komputera, wraz z ich numerami części i opisami. Podręcznik zawiera również listę dostępnych aktualizacji oprogramowania, które mogą pomóc użytkownikowi utrzymać swój komputer w optymalnej kondycji. Ten podręcznik jest szczególnie przydatny dla użytkowników, którzy chcą naprawić swoje komputery samodzielnie lub zamówić części zamienne od firmy Asus.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik części zamiennych Asus Et2221agtr

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW Asus – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

ASUSTeK Computer Incorporated, tajwański, międzynarodowy producent sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej, ASUSTeK Computer Incorporated, wszedł na rynek w 1989 roku. Wkrótce po swoim powstaniu, ASUS osiągnął szczyt świata, w którym utrzymuje się do dzisiaj. Już od samego początku firma ASUS zachowała swoje credo: Inspirujące innowacje - ciągłe ulepszanie. Odpowiada na bieżące potrzeby użytkowników, ciągle przychodzi z nowymi pomysłami i nie podąża za aktualnymi trendami, ale po prostu je wskazuje. Przykładem jest rewolucyjna koncepcja kompaktowych i lekkich mini-laptopów, z którymi wszedł ASUS na rynek jako pierwszy.

Części zamienne ASUS

Pomimo wysokiej jakości produktów ASUS, czasami zdarza się, że potrzebujesz matrycy zastępczej, akumulatora lub innej części zamiennej. Zamiast taniej nieoryginalnych części wybierz części zamienne marki ASUS, aby zapewnić prawidłowe działanie Twojego urządzenia. Nawet oryginalne części zamienne marki ASUS można kupić w rozsądnej cenie - przekonaj się!

MATRYCE LCD ASUS

Poszukujesz matrycy zastępczej do laptopa ASUS? Nie masz ochotę na oglądanie filmu przez wadliwe piksele lub pęknięcia? W naszej ofercie znajdziesz duży wybór matryc zastępczych ASUS – wystarczy wybrać odpowiedni model laptopa, do którego poszukujesz zamienną matrycę. Wybierać możesz spośród lśniących lub matowych matryc. Na wszystkie matryce zamiennie ASUS oferujemy dwuletnią gwarancję.

W naszym centrum serwisowym wymienimy matrycę ekspresowo. Dwuletnia gwarancja!

KLAWIATURY ZASTĘPCZE ASUS

Martwi Cię brakująca literka inaczej w pełni funkcjonalnym laptopie ASUS? Nie pozwól, aby Twój laptop ograniczał Cię w pracy i kupuj zapasową klawiaturę ASUS. U nas kupisz markowe klawiatury zastępcze ASUS do wszystkich laptopów - po prostu wpisz tylko swój model! Podobnie jak w przypadku wszystkich części zamiennych ASUS i na klawiaturę ASUS uzyskujesz 2-letnią gwarancję.

ZAMIENNE BATERIE I ŁADOWARKI ASUS

Chociaż notebooki ASUS są jednymi z najlepszych na rynku, baterie i adaptery ASUS są najbardziej potrzebnymi częściami zamiennymi. Dlatego u nas znajdziesz szeroki wybór akumulatorów i ładowarek ASUS, które zapewnią prawidłowe działanie laptopa. Ładowarki marki ASUS i oryginalne zestawy zasilaczy ASUS są dostępne w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości.

Znajdź oryginalną część zamienną dla urządzeń marki Siemens.

Jesteś zainteresowany zakupem części zamiennych? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która pomoże Ci zlokalizować i zakupić wymaganą część zamienną. Musisz tylko znać E-numer swojego urządzenia (E-Nr). Znajduje się on na tabliczce znamionowej urządzenia.

Możesz również skontaktować się z naszym Centrum Kontaktu.

więcej

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

[enumber. search. ocr. errorrecognition]

[enumber. errorio]

Proszę wprowadzić e-numer urządzenia

Jak znaleźć tabliczkę znamionową?

Proszę wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię. W następnym kroku zobaczysz rysunek, który pomoże Ci zlokalizować tabliczkę znamionową.

Serwisowe Centrum Wsparcia:

Znowu czarnym charakterem w listach od Czytelników kierowanych do Interwencji okazuje się serwis firmy Asus.

Adam kupił kilka miesięcy temu notebook Asus G73JH. W maju 2012 roku okazało się, że w komputerze nadmiernie grzeje się karta graficzna. Nasz Czytelnik zgłosił usterkę do serwisu producenta. Na początku wszystko wyglądało obiecująco.

- Dostałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i zapytanie czy naprawa odbędzie się u mnie czy sprzęt ma zostać wysłany do serwisu - relacjonuje Adam. - Z racji wykupionej gwarancji onsite (u klienta) i moich studiów wysyłka nie wchodziła w grę. Około dwóch dni później otrzymałem informację, że serwisant z firmy Kapsch, która dla Asusa świadczy usługi serwisowe onsite, następnego dnia przyjedzie do mnie i dokona naprawy.

Po przybyciu pracownika serwisu pojawił się zgrzyt, który zaważył na dalszym przebiegu tej całej historii.

Części? Jeszcze nie dojechały

Po otwarciu opakowania przyniesionego przez serwisanta okazało się, że wewnątrz znajduje się, zamiast układu chłodzenia do karty graficznej, zestaw chłodzący do... procesora. Niby nic takiego, zwykła pomyłka. Okazało się jednak, że problem jest poważniejszy.

Przez następnych kilka tygodni Adam bez skutku starał się dowiedzieć w serwisie kiedy zostanie naprawiony jego notebook. Za każdym razem słyszał, że część potrzebna do wymiany (wspomniany wcześniej układ chłodzenia) jest cały czas niedostępny.

- Nie rozumiem jak to możliwe, że przez miesiąc nie potrafiono sprowadzić części do chłodzenia karty graficznej w moim notebooku - mówi Adam. - Przecież mój komputer to nie żaden biały kruk, tylko dość popularny model, dodatkowo uważam, że nie zostałem potraktowany odpowiednio przez firmę Asus Polska, która w zasadzie zbywała mnie bez udzielenia konkretnej informacji.

Pieniądze za spóźnienie

Po kilkutygodniowym odbijaniu się od drzwi serwisu Asusa Adam postanowił napisać o całej sprawie do Interwencji, które zapytały producenta o dalsze losy użytkownika i jego notebooka. W oświadczeniu przesłanym do redakcji czytamy między innymi:

Pan Adam zgłosił usterkę do serwisu 25 maja 2012 roku. Niestety uszkodzona część nie była dostępna. Nie udało nam się również sprowadzić jej w ciągu czterech tygodni.

25 czerwca 2012 roku zaproponowaliśmy Klientowi wymianę sprzętu. Wymiana nie została zaakceptowana przez Klienta i po wspólnych rozmowach 11 lipca 2012 ustaliliśmy z Klientem, że ASUS Polska zwróci pełną kwotę jaką Klient zapłacił za sprzęt. Proces został już uruchomiony i jest monitorowany przez dedykowanego pracownika, z którym Klient ma bezpośredni kontakt.

Uprzejmie przepraszamy za wydłużony czas realizacji naprawy gwarancyjnej. W sytuacjach takich jak ta, zawsze proponujemy Klientom wymianę sprzętu albo zwrot pieniędzy.

Nasz Czytelnik potwierdził, że sprawa zwrotu pieniędzy zapłaconych za notebook rzeczywiście jest w toku. Miejmy nadzieję, że przygoda Adama z Asusem zakończy się pomyślnie. Przy okazji warto pamiętać, że wśród uprawnień przysługujących konsumentom w naszym kraju jest również to, według którego po określonym czasie przeciągającej się naprawy gwarancyjnej mamy prawo domagać się wymiany zakupionego sprzętu na nowy lub zwrotu pieniędzy. Jak widać na przykładzie Czytelnika Interwencji ten przepis bywa skuteczny.

Masz problem z serwisem lub nieuczciwym sprzedawcą? Napisz do nas: interwencje@komputerswiat. pl

Postaramy się pomóc!

fot. Asus

Podręcznik części zamiennych Asus Et2221agtr

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik części zamiennych Asus Et2221agtr

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik części zamiennych Asus Et2221agtr