Opcja Podręcznik Black And Decker Hlva315j22

Podręcznik Black And Decker HLVa315J22 to wygodna, kompaktowa i wszechstronna opcja odkurzacza, która jest idealna do użytku w domu lub mniejszym warsztacie. Urządzenie ma mocny silnik o mocy 15 A i maksymalnym ciśnieniu powietrza do 250 CFM, co sprawia, że jest to idealne urządzenie do usuwania szkodliwych cząstek z powietrza. Urządzenie jest łatwe w montażu i ma wygodny panel sterowania, który można łatwo dostosować do potrzeb użytkownika. Kompaktowy rozmiar sprawia, że można je łatwo przenosić i przechowywać, a także współpracuje z szeroką gamą akcesoriów, takich jak węże, końcówki i narzędzia do czyszczenia.

Ostatnia aktualizacja: Opcja Podręcznik Black And Decker Hlva315j22

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Opcja Podręcznik Black And Decker Hlva315j22

Bezpośredni link do pobrania Opcja Podręcznik Black And Decker Hlva315j22

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opcja Podręcznik Black And Decker Hlva315j22