Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e

Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e to przenośna drukarka termiczna, która jest idealna do wygodnego wydrukowania wszelkiego rodzaju dokumentów, w tym listów, kodów kreskowych i innych. Posiada 2,4-calowy wyświetlacz LCD, który pozwala użytkownikom na łatwe sprawdzanie i drukowanie danych. Posiada również port Bluetooth, dzięki czemu można go łatwo połączyć z komputerem lub innym urządzeniem. Dodatkowo, można wykorzystać zasoby zewnętrzne, aby zwiększyć jego funkcjonalność. Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wygodnego, przenośnego i wydajnego drukowania dokumentów.

Ostatnia aktualizacja: Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e

Podręcznik omawia funkcjonalność i właściwości silników pneumatycznych, które sprawiają, że silniki te stanowią naturalny wybór dla zastosowań przemysłowych, obecnie i w przyszłości.

 • Pocket Guide to Airmotors PL6. 6 MB


FEIYUTECH kieszonkowy podręcznik użytkownika Feiyu

Przegląd

Kieszeń Feiyu to nowa inteligentna ręczna stabilizowana kamera, obsługująca nagrywanie wideo 4K/2. 7K/1080P. Jest mały i łatwy do przenoszenia. Dzięki wbudowanemu ekranowi dotykowemu może kontrolować i wyświetlać na żywo view z aparatu, aby łatwo fotografować w dowolnym momencie. Połącz się z aplikacją Feiyu Cam, aby uzyskać więcej funkcji

 1. Przycisk zasilania
 2. Przycisk funkcyjny
 3. Spust migawki
 4. Ekran dotykowy
 5. Wskaźnik
 6. 1/4 cala otwór gwintowany in
 7. Oś przechyłu
 8. Uchwyt (wbudowany akumulator)
 9. Otwór na pasek na nadgarstek
 10. Gniazdo karty Micro SD
 11. Port ładowania USB-C
 12. Oś Pan
 13. Oś toczenia
 14. Obiektyw aparatu

WYKAZ

Zacznij używać

Pobierz i zainstaluj aplikację Feiyu Cam

Zeskanuj kod QR, aby pobrać aplikację, lub wyszukaj „Feiyu Cam” w App Store lub Google Play
* Wymaga systemu iOS 9. 0 lub nowszego, Androida 6. 0 lub nowszego.

Szczegółowa instrukcja
Zeskanuj kod QR, aby uzyskać najnowszą instrukcję obsługi lub pobierz ją z oficjalnego webwitryna internetowa https://www. com/feiyu-pocket/

Wykonaj poniższe czynności, aby szybko poznać podstawowe funkcje kieszeni Feiyu. Przeczytaj szczegółową instrukcję, aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z aparatu

Ładowanie

Podłącz kabel Type-C z portem ładowania, aby naładować kieszeń Feiyu.
Zalecamy ładowanie aparatu w przynajmniej raz w miesiącu.

Włóż kartę Micro SD

Wymagana jest karta micro SD klasy UHS-Ⅰ Speed ​​Grade 3 (U3) „wyposażona przez użytkownika”. Proszę sformatować kartę SD za pomocą kieszeni Feiyu przy pierwszym użyciu nowej karty SD.

Wspólne operacje

Przycisk zasilania
Długie naciśnięcie przez 1 sZasilanie włącz / wyłącz
Pojedyncze dotknięcie
 1. Przełącz między trybem wideo/zdjęć/ostatnio używaną funkcją
 2. Wróć do poprzedniego menu
Spust migawki
Pojedyncze dotknięcieZrób zdjęcie/wideo/powróć do strony głównej
Długie naciśnięcie przez 3 sWłącz/wyłącz Wi-Fi
Przycisk funkcyjny
Pojedyncze dotknięciePrzełącz tryby pracy ①
Podwójne wciśnięcieZresetuj
Potrójne dotknięcieWejście/wyjście z trybu selfie
Nacisnij i przytrzymajWejdź w tryb blokady

Przełącz tryb pracy w następującej kolejności: (1) tryb śledzenia (2) wszystkie tryby śledzenia (3) tryb pan, a tryb (1) jest trybem domyślnym po włączeniu zasilania.

Ekran dotykowy
Przesuń w lewoPrzełącz tryby fotografowania
Przesuń w prawoWpisz album
Przesuń w góręKontrola gimbala
Przesuń w dółWprowadź ustawienie

Przechowywanie

Umieść kieszeń Feiyu w osłonie ochronnej, jak pokazano. plus/wp-content/uploads/2021/08/Screenshot_0-1-6-300x208. png" alt="Przechowywanie" width="381" height="264" data-ezsrcset="https://pl. plus/wp-content/uploads/2021/08/Screenshot_0-1-6. png 422w" sizes="(max-width: 381px) 100vw, 381px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://pl. png 422w"/>
Stan pamięci

Dane Techniczne Szafy Klimatycznej

Kontrolowany zakres pochylenia+140° do -140°Waga115g
Kontrolowany zakres rolki+90° do -90°Czas pracymin 270
Kontrolowany zakres panoramowania+60° do -254°(1080p przy 60 klatkach na sekundę)

Odpowiedzialność

Dziękujemy za korzystanie z produktu FeiyuTech. Informacje zawarte w tym dokumencie mają wpływ na Twoje bezpieczeństwo oraz prawa i obowiązki. Przeczytaj uważnie cały dokument, aby zapewnić prawidłową konfigurację przed użyciem. Nieprzeczytanie i nieprzestrzeganie instrukcji i ostrzeżeń zawartych w tym dokumencie może skutkować poważnymi obrażeniami ciała lub innymi osobami, uszkodzeniem produktów lub innymi przedmiotami w pobliżu. Korzystając z tego produktu, niniejszym oświadczasz, że uważnie przeczytałeś to wyłączenie odpowiedzialności i ostrzeżenie oraz że rozumiesz i zgadzasz się przestrzegać zawartych w nim warunków. Zgadzasz się, że ponosisz wyłączną odpowiedzialność za własne postępowanie podczas korzystania z tego produktu oraz za wszelkie tego konsekwencje. Zgadzasz się używać tego produktu tylko do celów, które są właściwe i zgodne ze wszystkimi obowiązującymi prawami, zasadami i regulacjami oraz wszystkimi warunkami, środkami ostrożności, praktykami, politykami i wytycznymi, które FeiyuTech udostępnił i może udostępnić. FeiyuTech nie ponosi odpowiedzialności za szkody, obrażenia lub jakąkolwiek odpowiedzialność prawną poniesioną bezpośrednio lub pośrednio w wyniku użytkowania produktu. FeiyuTech nie zapewni żadnych usług dla żadnego produktu uzyskanego z nieprawidłowych kanałów.

Ogłoszenie:

 1. Upewnij się, że obracanie się silnika nie jest blokowane przez siłę zewnętrzną, gdy produkt jest włączony.
 2. Produkt NIE WOLNO stykać się z wodą lub inną cieczą, jeśli produkt nie jest wodoodporny lub bryzgoszczelny. Produkt wodoodporny i bryzgoszczelny NIE WOLNO kontaktować się z wodą morską ani innymi żrącymi cieczami.
 3. NIE demontuj produktu, z wyjątkiem oznaczonego odłączalnego. Należy go wysłać do posprzedażnego lub autoryzowanego centrum serwisowego FeiyuTech, aby naprawić go w przypadku przypadkowego demontażu i spowodowania nieprawidłowej pracy. Odpowiednie koszty ponosi użytkownik.
 4. Długotrwała, ciągła praca może spowodować wzrost temperatury powierzchni produktu, należy postępować ostrożnie.
 5.  NIE upuszczaj ani nie uderzaj baterii. Jeśli bateria jest nienormalna, skontaktuj się z obsługą posprzedażną Feiyu!

Przechowywanie i konserwacja

 1. Produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.
 2. NIE pozostawiaj produktu w pobliżu źródeł ciepła, takich jak piec lub grzejnik. NIE pozostawiaj produktu wewnątrz pojazdu w upalne dni.
 3. Proszę przechowywać baterię w suchym środowisku.
 4. NIE NALEŻY przeładowywać ani nadużywać baterii, w przeciwnym razie spowoduje to uszkodzenie rdzenia baterii. Jeśli produkt nie będzie używany przez dłuższy czas, należy go naładować przynajmniej raz w ciągu miesiąca.
 5. Nigdy nie używaj produktu, gdy temperatura jest zbyt wysoka lub zbyt niska

Firma Guilin Feiyu Technology Incorporated
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszego oficjalnego webstrona www: www. com
E-mail: service@feiyu-tech. com
Tel: + 86 773 2320865
Ze względu na ulepszenia oprogramowania i sprzętu rzeczywisty produkt może różnić się od opisów i zdjęć w niniejszej instrukcji obsługi. Możesz uzyskać najnowszą instrukcję obsługi od urzędnika webstrona.

Dokumenty / Zasoby

Referencje

Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e

Bezpośredni link do pobrania Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kieszonkowy podręcznik Hitachi Kpi 802e3e