Karta konserwacji i smarowania Beko Dcsc821w

Karta konserwacji i smarowania Beko DCSC821W to niezawodny system serwisowy stosowany w pralce Beko. System ten zapewnia wydajne i bezpieczne działanie urządzenia, a także jest prosty w użyciu. Zawiera szczegółowe informacje na temat czyszczenia i konserwacji, a także instrukcje dotyczące smarowania różnych części, w tym wału, łożysk i silnika. Karta konserwacji i smarowania Beko DCSC821W zawiera także sugerowane czynności serwisowe wykonywane w określonych odstępach czasu. Wszystkie czynności serwisowe są dokładnie opisane w instrukcji, dzięki czemu serwis jest prosty i bezpieczny.

Ostatnia aktualizacja: Karta konserwacji i smarowania Beko Dcsc821w

 • Zużycie

  0, 6-0, 8 kg/m2 na warstwę

 • Temperatura obróbki

  od 5°C do 25°CCzas schnięcia

  ok. 24 godz.Dostępne opakowania

  10 kg, 20 kg
Zastosowania

Konserwacja i renowacja papowych pokryć dachowych.

Właściwości

jest wodochronny

jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia), dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską

posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni

tworzy izolację odporną na działanie czynników atmosferycznych

regeneruje i konserwuje papy dachowe

Skład

mieszanina asfaltów, rozpuszczalników, wypełniaczy i dodatków uszlachetniających

  DokumentacjaProdukty polecaneMateriały informacyjneZastosowanie w systemach IZOHAN

  Produkty z grupy: Bitumy rozpuszczalnikowe

  Realizujemy projekt finansowany z budżetu Państwa oraz ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka, lata 2007 - 2013. Działanie 1. 4-4. 1. Nazwa Beneficjenta: IZOHAN sp. z o. o.

  Umowy serwisowe

  Umowy serwisowe

  BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowe umowy serwisowe dla klientów, którzy przykładają dużą wagę do ekonomiczności i bezpieczeństwa swojej inwestycji oraz zależy im na kalkulowaniu stałych kosztów konserwacji w okresie umowy.

  Nasze umowy serwisowe są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań. W całym okresie obowiązywania umowy firma BEKO TECHNOLOGIES zobowiązuje się do konserwacji i usuwania usterek oraz wykonywania niezbędnych usług z wykorzystaniem części podlegających zużyciu.

  Ważne elementy umów serwisowych:

  • Kontrola i ew. regulacja elementów istotnych z punktu widzenia funkcji i bezpieczeństwa
  • Pełna dokumentacja serwisowa i przestrzeganie przepisów BHP
  • Krótki czas reakcji dzięki odpowiedniemu planowaniu prac i zabezpieczeniu części zamiennych
  • Okres obowiązywania umowy na życzenie jest indywidualnie dopasowywany.

  Przedłużenie okresu gwarancji

  Potrzebują Państwo więcej bezpieczeństwa?

  W takim przypadku proponujemy wydłużenie ustawowego okresu gwarancji - wynoszącego dwa lata - o kolejne lata. Tego typu rozwiązanie oznacza zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa po stałych kosztach w czasie ustalonego okresu przedłużonej gwarancji.

  W celu uzyskania szczegółów na ten temat prosimy o kontakt z BEKO TECHNOLOGIES Sp. z o. o.

  Konserwacja wiatrówek obejmuje kilka czynności, które pozwolą długo cieszyć się produktem. Oto najważniejsze z nich:

  • regularnie należy przeczyszczać wnętrze lufy. Można w tym celu użyć wyciorów mosiężnych lub pokrytych w znacznej części włosiem. Nie należy w tym przypadku używać metalowych wyciorów, gdyż można zniszczyć przewód lufy. Sprawdź wycior do wiatrówki z naszej oferty
 • co kilka tysięcy strzałów powinno się dokonać smarowania komory sprężania. Czynność tę wykonuje się, gdy wiatrówka jest naciągnięta i zabezpieczona, ustawiona skośnie lufą do góry. Pozwoli to na równomierne dotarcie oleju do wszystkich krawędzi tłoka. Następnie należy rozprowadzić olej wzdłuż cylindra przesuwając kilkakrotnie tłok dźwignią naciągu. Pierwszego strzału należy dokonać po upływie kilku godzin. Ważne jest, aby nie użyć zbyt dużo smaru, ponieważ może to spowodować nieprawidłowe działanie wiatrówki. Środek do konserwacji elementów metalowych
 • powinno się także zadbać o konserwację powierzchni zewnętrznych wiatrówki - elementów metalowych oraz drewnianych. Możemy używać do tego specjalnych smarów zabezpieczających i antykorozyjnych
 • wiatrówkę należy przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w specjalnym pokrowcu lub walizce. W żadnym wypadku nie należy pozostawiać wiatrówki sprężynowej z naciągniętą sprężyną, gdyż może to spowodować utratę jej sprężystości i w efekcie spadek mocy wiatrówki
 • w przypadku wiatrówek na CO2 zalecane jest nanoszenie smaru silikonowego na nabój CO2 w miejscu, w którym jest on przebijany przez igłę zaworu. Sprawdź smar do uszczelek z naszej oferty
 • Pamiętaj o kilku zasadach

 • każde urządzenie ulega naturalnemu zużyciu, którego okres jest tym krótszy, im intensywniejsza jest eksploatacja.
 • dbałość i troska o sprzęt świadczą o tak zwanej kulturze strzeleckiej, a konserwacja i pielęgnacja sprzętu powinna zająć tyle czasu, co strzelanie. Odpowiednia konserwacja sprawi, że Twoja wiatrówka będzie sprawnie działać przez wiele lat.
 • dobieraj akcesoria do broni w sposób przemyślany - jeśli kupujesz wiatrówkę długą PCP, to nie potrzebujesz celownika kolimatorowego, gdyż strzelając na dalekie dystanse potrzebny Ci będzie celownik optyczny. Do takiego karabinu zbędna Ci będzie także latarka, zaopatrz się jednak w dwójnóg.
 • nie należy zmieniać konstrukcji wiatrówki ani poddawać jej znaczącym przeróbkom celem zmienienia osiągów – takie przeróbki mogą spowodować uszkodzenie wiatrówki lub zagrożenie zdrowia. Może się również zdarzyć, że przerobiona wiatrówka będzie miała energię powyżej 17 J, co kwalifikuje ją do rejestracji.
 • zapamiętaj kaliber Twojej wiatrówki, a także listę rodzajów śrutów, jakie możesz wykorzystywać. 
 • należy bezwzględnie pamiętać o tym, aby nigdy nie przechowywać naboju CO2 załączonego dłużej niż przez 24 godziny, gdyż może to spowodować pękanie lub rozrywanie uszczelek.
 • Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów do konserwacji wiatrówek oraz akcesoriów do wiatrówek.

Karta konserwacji i smarowania Beko Dcsc821w

Bezpośredni link do pobrania Karta konserwacji i smarowania Beko Dcsc821w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Karta konserwacji i smarowania Beko Dcsc821w