Karta informacyjna produktu Ge Eshf5mgxgeww

Karta informacyjna produktu Ge Eshf5mgxgeww to dokument, który zawiera ważne informacje dotyczące produktu. Karta zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące specyfikacji technicznych, funkcji i bezpieczeństwa produktu. Zawiera również informacje dotyczące przechowywania produktu, jego konserwacji i okresu ważności. Karta informacyjna jest często używana przez profesjonalistów do przeprowadzania testów produktu i monitorowania bezpieczeństwa produktu. Dzięki temu karta informacyjna jest ważnym dokumentem w celu zapewnienia bezpiecznego i wydajnego używania produktu.

Ostatnia aktualizacja: Karta informacyjna produktu Ge Eshf5mgxgeww

key features

 • Cicha praca

 • Automatyczne otwieranie drzwi

  Program ekspresowy 60'

Mniej hałasu, mniej zakłóceń

Cicha praca

Unikaj hałasu, jaki może generować zmywarka do naczyń. Komorę ze stali nierdzewnej zaprojektowano tak, by pracowała znacznie ciszej. Pochłania ona znaczną część dźwięku i wibracji wytwarzanych podczas pracy, dzięki czemu zmywa niezwykle cicho. Urządzenie generuje zaledwie 44 decybele, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy.

Szybsze suszenie dzięki funkcji automatycznego otwierania drzwi

Automatyczne otwieranie drzwi

Za sprawą funkcji automatycznego otwierania za każdym razem ciesz się perfekcyjnie umytymi naczyniami. Po zakończeniu płukania i suszenia drzwi urządzenia automatycznie uchylają się na szerokość 10 cm, wypuszczając parę. W efekcie naczynia schną szybciej i lepiej niż przy wykorzystaniu metod konwencjonalnych.

Jeszcze czystsze naczynia

Program automatyczny

Miej pewność, że za każdym razem otrzymasz idealnie czyste naczynia. Program automatyczny sprawia, że są one czyszczone znacznie efektywniej. Urządzenie wykrywa stopień zabrudzenia, po czym automatycznie reguluje czas zmywania, płukania i suszenia. Efekt? Perfekcyjnie umyte naczynia przy jednoczesnej oszczędności wody i prądu.

Oszczędzaj czas dzięki 60-minutowemu programowi mycia i suszenia

Program ekspresowy 60'

60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala znacznie szybciej umyć i wysuszyć naczynia. Idealnie sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących bardzo intensywnego mycia elementów takich jak kubki, sztućce czy talerze. W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny cykl mycia i suszenia.

Dodatkowe zabezpieczenie przed zalaniem

Aqua Stop

Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieoczekiwane zalanie. Odcina ona pobór wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym chroni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania.

Z łatwością pomieści wyższe naczynia

Regulacja wysokości

Umieść naczynia różnego rodzaju i wielkości bez najmniejszego problemu. Wystarczy jedno dotknięcie aby górny kosz podniósł się lub opuścił. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia różnej wielkości i rodzaju, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy wysokie talerze.

Bez trudu ładuj i bezpiecznie myj sztućce

Trzeci kosz

Wygodniej zmywaj sztućce i duże kuchenne akcesoria, korzystając z trzeciego kosza. Łatwo i szybko układaj w tej dedykowanej przestrzeni przybory i bez trudu je stamtąd wyjmuj. W porównaniu z wyposażonymi w dwa kosze modelami firmy Samsung rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki.

Higieniczne płukanie, by wyeliminować bakterie

Dezynfekcja

Korzystaj z higienicznego płukania, by usunąć zarazki i bakterie. W przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dezynfekcji. Wydłuża ona ostatnie płukanie i podwyższa temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia dokładniejsze czyszczenie.
W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki zawsze będą idealnie czyste.

Specyfikacja

 • Typ montażuWolnostojąca

  Wymiary18"

  Typ zmywaniaRotacyjny

  Pojemność (liczba kompletów naczyń)10 P/S

  Klasa efektywności energetycznej dla standardowego zakresu dynamicznego (SDR)E

  Roczne zużycie wody2660 ℓ

  Zobacz więcejUkryj wszystkie specyfikacje

Pomoc

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie dotyczące produktu

Podręcznik użytkownika i pliki do pobrania

 • Instrukcja obsługi

  • Wersja 03
  • 23. 97 MB
  • 2022-12-12
  • Installation Guide

   • Wersja 00
   • 1. 9 MB
   • 2022-09-22
   • Wersja 0. 0
   • Wersja 5. 0
   • 30. 5 MB
   • 2021-04-16
   • Zobacz więcej treści

    Najczęściej zadawane pytania

    QKody informacyjne wyświetlane na zmywarceQKody informacyjne 5C/5E, 4C/4E i LC/LE zmywarkiQCo zrobić, kiedy zmywarka nie spuszcza prawidłowo wody? QCo zrobić, jeżeli zmywarka nie domywa dokładnie? QJak korzystać ze zmywarki (typ 1) za pomocą aplikacji SmartThings?

    {{family. currentModel. displayName}}

    {{family. modelCode}}

    Aktualna cena: {{model. currentPriceDisplay}}Od {{model. monthlyPrice}} / mies.{{model. months}} zł / mies.

    Cena miesięcznie: lub

    Price without VAT: {{model. vatFreePriceFormatted}}

    Price with discount: {{model. currentPriceDisplay}}

    Price before: {{model. priceDisplay}}

    Original Price: {{model. priceDisplay}}{{model. savePrice}}

    • {{summary. title}}

     {{summary. value}}{{summary. unit}}

    • Porównaj modele

     Zobacz modele z podobną specyfikacją i funkcjami

     Budowa elektrowni fotowoltaicznej jest coraz bardziej opłacalna z punktu widzenia inwestorów. Z roku na rok koszty założenia instalacji maleją, przy jednoczesnym wzroście wydajności paneli. Inwestorzy mogą też liczyć na wsparcie finansowe czy atrakcyjne warunki kredytowania. Trzeba jednak mieć świadomość, że budowa elektrowni solarnej wiąże się z obowiązkiem dopełnienia licznych formalnościami, a jedną z nich jest konieczność sporządzenia karty informacyjnej przedsięwzięcia. Co to za dokument i jak go opracować? Zapraszamy do lektury!

     Karta informacyjna przedsięwzięcia: elektrownia fotowoltaiczna – czy to konieczne?

     Elektrownia słoneczna wymaga instalacji niezbędnej infrastruktury – oprócz paneli fotowoltaicznych (liczonych często w tysiącach) potrzebne są jeszcze inwertery, elementy konstrukcyjne, przyłącza. W zależności od skali przedsięwzięcia taka farma będzie generować określoną ilość prądu, który można też magazynować czy odprowadzać do sieci energetycznej. Jest to więc zabudowa przemysłowa, która została zakwalifikowana jako przedsięwzięcie mogące potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko naturalne (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26 września 2019 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko – Dz. U. 2019 poz. 1839).

     W przypadku planowanej powierzchni przekształconej w wyniku realizacji farmy fotowoltaicznej powyżej 10. 000 m2 lub 5. 000 m2 (w przypadku lokalizacji instalacji na obszarach chronionych na mocy Ustawy o ochronie przyrody np. NATURA 2000, obszary chronionego krajobrazu i in. ) konieczne jest uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia tzw. decyzji środowiskowej. Jest to przedsięwzięcie z tzw. I listy w związku z powyższym procedurę administracyjną należy rozpocząć przedłożeniem do Organu Karty informacyjnej przedsięwzięcia (najlepiej o standardzie Raportu oddziaływania na środowisko).

     Obowiązek sporządzenia karty informacyjnej przedsięwzięcia dla tego typu inwestycji reguluje Ustawa z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.

     Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia?

     Karta informacyjna jest dokumentem, w którym należy umieścić wszystkie kluczowe informacje o planowanej inwestycji. Analizując kartę informacyjną przedsięwzięcia, opiniujący inwestycję mogą podjąć decyzję, czy uzasadnione będzie przeprowadzenie oceny oddziaływania na środowisko, czy też nie jest to konieczne. Jeśli planowana inwestycja zostanie uznana za znacząco oddziałującą na środowisko, lub dokumentacja będzie sporządzona w sposób niepełny trzeba będzie przygotować jeszcze raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Wszystkie tego rodzaju dokumenty sporządza się wyłącznie dla planowanej inwestycji (instalacji), a nie ogólnie – dla podmiotu gospodarczego.

     Kiedy należy sporządzić kartę informacyjną przedsięwzięcia: farma fotowoltaiczna?

     Kartę informacyjną przedsięwzięcia należy opracować już w początkowej fazie inwestycji – na etapie projektowania i planowania. Dokument ten będzie niezbędny do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia (tzw. decyzji środowiskowej). Kartę należy załączyć do wniosku o wydanie takiej decyzji administracyjnej. Całość (razem z wnioskiem i innymi potrzebnymi dokumentami) należy złożyć w urzędzie gminy lub miasta (do wójta, burmistrza lub prezydenta).

     Jak powinna wyglądać poprawna karta informacyjna przedsięwzięcia?

     Karta informacyjna przedsięwzięcia nie jest zwykłą „formalnością”. Dokument ten należy sporządzić rzetelnie, jasno i czytelnie, z uwzględnieniem wszystkich wymaganych informacji. Można opracować go we własnym zakresie, jednak należy wtedy mieć świadomość, że każda nieścisłość czy nieprawidłowość może skutkować przedłużeniem się całego procesu. W najlepszym wypadku składający wniosek zostanie wezwany do uzupełnienia informacji czy złożenia wyjaśnień. W najgorszym – cały proces zakończy się niepowodzeniem, a inwestor znów znajdzie się w punkcie wyjścia.

     Sporządzanie kart informacyjnych przedsięwzięcia to nasza specjalność! W Eko-Projekt wyręczamy naszych Klientów na drodze do uzyskania stosownych decyzji i pozwoleń administracyjnych. Każdego miesiąca do naszego „portfolio” dołącza kilka kolejnych zakończonych pełnym powodzeniem procesów – zapraszamy!

     Jakie informacje musi zawierać karta informacyjna przedsięwzięcia?

     Fotowoltaika jest branżą skomplikowaną, dlatego tak ważne jest, by przed przystąpieniem do sporządzania karty informacyjnej zgromadzić wszystkie niezbędne informacje. Zwłaszcza z zakresu wykorzystywanych w elektrowni PV technologii oraz ich wpływu (i sposobów jego redukcji) na środowisko naturalne. Jakie konkretnie informacje muszą znaleźć się w tym dokumencie?

     Karta informacyjna przedsięwzięcia (fotowoltaika) – informacje podstawowe:

     • rodzaj działalności (zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów),
     • dokładna lokalizacja farmy PV (opis terenu pod inwestycję i sąsiadujących zabudowań, zajmowana powierzchnia, wykaz roślinności usuwanej pod budowę instalacji),
     • szczegółowy plan zagospodarowania terenu inwestycji (rozmieszczenie paneli, GPO, GPZ, transformatora, przebieg linii przyłączeniowej)
     • dokładna powierzchnia farmy fotowoltaicznej i wszystkich jej elementów technicznych (wymiary działki oraz całej instalacji PV),
     • informacje o wykorzystywanej infrastrukturze energetycznej,
     • zakres przedsięwzięcia (skala prac, ilość wykorzystanych surowców),
     • wykaz i opis wykorzystywanych w elektrowni PV technologii,
     • potwierdzenie zgodności lokalizacji elektrowni słonecznej z planem zagospodarowania przestrzennego,
     • skala oddziaływania inwestycji na środowisko i ludzi w zakresie emisji (spalin, substancji, hałasu itp. ).

     Karta informacyjna przedsięwzięcia (fotowoltaika) – informacje o oddziaływaniu na środowisko:

    • skala zużycia surowców – szacowana ilość materiałów, energii, paliw czy wody, które zostaną zużyte zarówno do budowy elektrowni słonecznej, jak i będą potrzebne do bieżącej działalności instalacji fotowoltaicznej,
    • prognozowane zużycie energii oraz ilość (i rodzaj) substancji wprowadzanych do środowiska oraz opis sposobów ich utylizacji (dotyczy to m. in. ścieków, odpadów, odprowadzania wód opadowych, substancji wprowadzanych do powietrza, źródeł i skali hałasu, uciążliwości dla okolicznych mieszkańców),
    • działania i rozwiązania, które zostaną wykorzystane w celu minimalizacji potencjalnego negatywnego wpływu inwestycji na środowisko naturalne; ich skuteczność musi być wysoka – inwestycja nie może pogorszyć standardu środowiska zarówno na jej terenie, jak i na całym obszarze oddziaływania elektrowni,
    • kilka wariantów przedsięwzięcia – w karcie informacyjnej należy opracować także rozwiązania alternatywne dla planowanych (ze względu na lokalizację oraz wykorzystywane technologie); opisywany wariant alternatywny nie może być pozorny czy zerowy (odstąpienie od realizacji), a spośród propozycji zostanie wybrana ta, której oddziaływanie na środowisko będzie najmniejsze,
    • możliwość oddziaływania inwestycji na środowisko poza granicami kraju – dotyczy inwestycji transgranicznych,
    • obszary chronione w zasięgu oddziaływania inwestycji – spis terenów objętych ochroną, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji lub w zasięgu jej oddziaływania (parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, obszary Natura 2000, korytarze ekologiczne),
    • opis realizowanych w pobliżu inwestycji – zwłaszcza jeśli są to inne elektrownie słoneczne lub działalność, która mogłaby doprowadzić do kumulacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne,
    • ryzyko awarii lub katastrofy naturalnej – bezwzględnie, jeśli planowana inwestycja zostanie zakwalifikowana jako przedsięwzięcie o zwiększonym ryzyku poważnej awarii przemysłowej, katastrofy naturalnej lub budowlanej.
    • FAQ:

     1. Czy dla farmy fotowoltaicznej konieczna jest karta informacyjna przedsięwzięcia?

     Farma fotowoltaiczna jest instalacją, którą zalicza się do zabudowy przemysłowej, uwzględnionej w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 26 września 2019 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko, która wymaga opracowania karty informacyjnej przedsięwzięcia. Dla tego typu inwestycji karta informacyjna przedsięwzięcia jest obowiązkowa. 

     2. Kiedy i gdzie należy złożyć kartę informacyjną przedsięwzięcia (farma fotowoltaiczna)?

     Ten dokument należy dołączyć do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej i złożyć w urzędzie gminy bądź miasta.

     3. Co należy uwzględnić w karcie informacyjnej przedsięwzięcia (elektrownia fotowoltaiczna)?

     W KIP muszą znaleźć się m. podstawowe informacje o inwestycji (rodzaj, skala, lokalizacja, wielkość, opis technologii), jej oddziaływaniu na środowisko (np. źródła i skala hałasu, emisja substancji do powietrza), rozwiązaniach minimalizujących wpływ na środowisko czy o wariantach przedsięwzięcia. 

     5/5na podstawie2głosów

     Ostatnio sprawdzono: 12/09/2022

     Etykiety energetyczne:

     • pokazują w skali od A do G, jak dużo energii zużywa urządzenie
     • pomagają konsumentom wybrać produkt, który zużywa mniej energii, czyli zaoszczędzićpieniądzemogą zachęcać producentów do projektowania urządzeń zużywających mniej energii.
     Najmniej energii zużywają urządzenia należące do kategorii A oznaczonej kolorem zielonym– to one są najbardziej efektywne energetycznie. Najwięcej energii zużywają urządzeniaz kategorii G, oznaczonej kolorem czerwonym.Przepisy UE dotyczące etykietowania energetycznego mają również zastosowanie do niektórych„produktów związanych z energią", czyli produktów lub systemów mających wpływ na zużycieenergii. Nie mają natomiast zastosowania do produktów z drugiej ręki ani do środkówtransportu towarów lub osób.

     Koniec etykiet ze znakiem plus

     Od marca 2021 r. w rankingu energetycznym urządzeń stosuje się wyłącznie oznaczeniakategorii od A do G. Poprzedni system obejmujący kategorie od A do D przestaje obowiązywać.Nowy sposób oznakowania obejmuje następujące produkty:chłodziarkizmywarkipralkitelewizoryżarówki i lampy.W przypadku czterech pierwszych grup produktów nowe etykiety obowiązują od 1 marca2021 r. Na żarówkach i lampach etykiety zgodne z nowymi przepisami muszą pojawić sięod 1 września 2021 r.Więcej informacji o rankingu efektywności energetycznej urządzeńenProdukty, które wymagają etykietW przypadku niektórych grup produktów etykietę energetyczną należy zamieścić w widocznymmiejscu na każdym produkcie dostępnym w punkcie sprzedaży.

     Kategorie produktów, które wymagają etykiety energetycznej:

     żarówki i lampygrzejnikilodówki i zamrażarkipralki i suszarki do ubrańklimatyzatory i wentylatoryekrany elektroniczne, w tym telewizoryurządzenia kuchenneopony.Więcej informacji na temat wymogów dotyczących etykietowania energetycznego i ekoprojektudla poszczególnych produktówenObowiązki producentów i sprzedawcówJeżeli jesteś producentem, importerem lub upoważnionym przedstawicielem producentaspoza UE i masz swoją siedzibę w UE, przed wprowadzeniem produktu do obrotu w UE musisz:zarejestrować wszystkie produkty wymagające etykiety energetycznej w europejskiejbazie danych o produktach do celów etykietowania energetycznego (EPREL)sprawdzić, czy każde urządzenie, które sprzedajesz (i które wymaga etykiety energetycznej),jest opatrzone właściwą etykietąbezpłatnie udostępnić sprzedawcom etykiety i karty informacyjne produktuzagwarantować umieszczenie etykiet w takim miejscu, gdzie będą widoczne i czytelne(zarówno w sklepach, jak i przy sprzedaży przez internet).Etykietę energetyczną można wygenerować za pomocą aplikacji Energy Label Generatorenlub pobrać w formacie InDesignen. Etykiety z kodem QR można generować wyłącznie w bazie EPREL.Baza danych EPRELKażdy produkt wymagający etykiety energetycznej przed wprowadzeniem do sprzedaży musizostać zarejestrowany w bazie danych EPRELen(ang. European Product Database for Energy Labelling). Informacje, które należy podać:karta informacyjna produktudokumentacja technicznamonitorowanie przestrzegania przepisów.Najpierw trzeba zapisać swoją firmę w bazie danych EPREL, czyli utworzyć „nową organizacjędostawcy". W tym celu należy wcześniej założyć konto EU Loginen. Konto EU Login zapewnia również dostęp do wytycznychendotyczących rejestracji w bazie danych EPREL.Sprzedaż przez internet i na odległośćSprzedawcy, którzy oferują produkty na sprzedaż przez internet lub na odległość, równieżmają obowiązek podawania informacji na etykiecie energetycznej. W przypadku sprzedażyinternetowej należy w widocznym miejscu, w pobliżu ceny i przy użyciu czcionki o tejsamej wielkości co w przypadku ceny, zamieścić:etykietę energetycznąlubstrzałkę z linkiem do odpowiedniej etykiety energetycznej.Strzałki i etykiety energetyczne można wygenerować za pomocą aplikacji Energy Label Generatoren, wzorów w formacie InDesignenlub na stronie EPREL.Aktualizacje przepisówPonieważ technika przez cały czas idzie naprzód, zmieniają się także przepisy. W związkuz tym zmienić się mogą wymogi dotyczące informacji, które trzeba obowiązkowo podać,wskaźników wykorzystywanych w klasyfikacji produktów oraz lokalizacji etykiet. Dlategowarto na bieżąco śledzić aktualizacje publikowane na niżej wymienionych stronach.Przepisy w sprawie etykietowania energetycznego i odpowiadające im przepisy dotycząceekoprojektuenUnijne normy dotyczące ekoprojektu i etykiet energetycznych

 • Karta informacyjna produktu Ge Eshf5mgxgeww

  Bezpośredni link do pobrania Karta informacyjna produktu Ge Eshf5mgxgeww

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Karta informacyjna produktu Ge Eshf5mgxgeww