Faq i rozwiązywanie problemów Canon I965

FAQ (często zadawane pytania) i rozwiązywanie problemów Canon I965 to ważne narzędzia do obsługi klienta. FAQ mogą być używane do udzielania odpowiedzi na typowe pytania dotyczące produktów i usług, dzięki czemu klienci szybko otrzymują wyczerpujące odpowiedzi. Rozwiązywanie problemów Canon I965 z kolei jest procesem, który pomaga w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów związanych z produktem lub usługą. Oznacza to, że użytkownicy mogą skontaktować się z producentem, aby uzyskać wsparcie techniczne i informacje, które pomogą im rozwiązać problem.

Ostatnia aktualizacja: Faq i rozwiązywanie problemów Canon I965

Wyszukiwanie według słowa kluczowego:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:40.

Powered by vBulletin® Version 4. 2. 5 Copyright © 2023 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

User Alert System provided byAdvanced User Tagging (Lite) -vBulletin Mods & Addons Copyright © 2023 DragonByte Technologies Ltd.

 

Właściciel: FOMAG Sp. z o. o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www. fomag. pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.

Drukarka/skaner nie pojawiają się w obszarze

Drukarki i skanery nie pojawiają się na liście w oknie dialogowym w następujących przypadkach.

 • Na Twoim komputerze nie został zainstalowany sterownik drukarki lub sterownik skanera kompatybilny z narzędziem Quick Menu.
 • Instalacja sterownika drukarki lub sterownika skanera nie jest zakończona.

Upewnij się, że żaden z powyższych punktów nie ma zastosowania, a następnie ponownie wyświetl okno dialogowe .

Uwaga

 • Szczegółowe informacje dotyczące instalacji sterownika drukarki lub sterownika skanera znajdują się w podręczniku drukarki lub skanera.
 • Instalacja sterownika drukarki lub sterownika skanera mogła nie zostać zakończona w następujących przypadkach.

 • Nie podłączono drukarki/skanera do Twojego komputera podczas instalacji sterownika.
 • Drukarka/skaner były wyłączone podczas instalacji sterownika.
 • Menu skrótów jest ukryte

  W systemie Windows Vista, jeśli wyświetlany jest pasek boczny Windows, menu skrótów może być ukryte za paskiem bocznym Windows i dlatego nie można z niego korzystać przy użyciu myszy. W takim przypadku kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę (Quick Menu) w obszarze powiadomień na pulpicie, aby umieścić Menu skrótów na pierwszym planie.

  Po przeniesieniu Menu skrótów na pierwszy plan warto przesunąć je w miejsce, które nie zachodzi na pasek boczny Windows.

  Ekran uwierzytelniania wyświetla się po wybraniu opcji

  W momencie gdy po wybraniu opcji wyświetlony zostanie ekran uwierzytelniania, należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Szczegółowe informacje można znaleźć w części Hasło administratora.

  Faq i rozwiązywanie problemów Canon I965

  Bezpośredni link do pobrania Faq i rozwiązywanie problemów Canon I965

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Faq i rozwiązywanie problemów Canon I965