Edukacja techniczna Haier B14876n

Haier B14876n to kurs edukacji technicznej oferowany w ramach programu edukacyjnego firmy Haier. Kurs ten skupia się na nauczaniu uczniom zdolności i umiejętności potrzebnych do tworzenia produktów technologicznych. Uczniowie będą mieli okazję poznać podstawy tworzenia rozwiązań technologicznych, w tym zarządzania i wdrażania projektów technologicznych. Kurs obejmuje również treści dotyczące projektowania, kontroli jakości i konserwacji oraz analizy systemu. Przy użyciu narzędzi i technologii Haiera, uczniowie będą w stanie stworzyć własne produkty i rozwiązania technologiczne, które będą przydatne w ich codziennym życiu.

Ostatnia aktualizacja: Edukacja techniczna Haier B14876n

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Jakie cechy ma metal?

KlasaI-IIIEdukacja techniczna

Zobacz

Jak działa winda?

Zobacz

Jak powstaje origami?

Zobacz

Jak powstaje papier?

Zobacz

Co może powstać z drewna?

Zobacz

Jak działa radio?

Zobacz

Jak zrobić zdjęcie bez aparatu?

Zobacz

Dokąd płynie brudna woda?

Zobacz

Dlaczego lodówka chłodzi?

Zobacz

Dlaczego szkło nie przemaka?

Zobacz

Jak bezpiecznie korzystać z prądu?

Zobacz

Jak działają telefony komórkowe?

Zobacz

Dlaczego plastik szkodzi Ziemi?

Zobacz

Jak mierzymy czas?

Zobacz

Jak przyroda inspirowała ludzi do latania?

Zobacz

Czym jest wirtualna rzeczywistość?

Zobacz

OPIS PRODUKTU

  • Poduszka Bęben o strukturze plastra miodu - Idealny do delikatnych ubrań
  • Programowalne opóźnienie czasu zakończenia
  • Duży otwór bębna
  • oświetlenie wnętrza bębna
  • ABT® - Technologia Antybakteryjna
  • Automatyczne wykrywanie wagi
  • Funkcja pary
  • Smart Dual Spray - automatyczny system czyszczenia maszyny

Seria 876

Pralka Haier z serii 876 zapewnia najwyższą wydajność prania w standardowej pralce. Pomimo imponującej średnicy bębna wynoszącej 525mm (standardowa średnica = 495mm) maszyny mają wciąż tylko 60cm szerokości, co oznacza, że ​​można je ustawić praktycznie w dowolnym miejscu. Są również wyjątkowo ciche: dzięki silnikowi Direct Motion pralki z serii Haier 876 należą do najcichszych na rynku, dzięki czemu podczas prania nie będzie Ci już przeszkadzać cisza i spokój. Dopełniający się, nowoczesny, a jednocześnie klasyczny design tych dwóch pralek sprawia, że ​​są stylowym dodatkiem do każdego gospodarstwa domowego, oferując jednocześnie wysoką wydajność i doskonałe rezultaty zmywania.

Oznacza to, że nawet najdelikatniejsza odzież wygląda jak nowa

Powierzchnia tego bębna pralki Haier została specjalnie zaprojektowana, aby nawet delikatne tkaniny pozostały piękne przez długi czas – nawet jeśli są często prane. Ponieważ nowa struktura przypominająca poduszkę pozwala uniknąć bezpośredniego tarcia o pranie, ponieważ otwory znajdują się poniżej poduszek. Minimalizuje to ryzyko zaciągnięcia sznurka i chroni Twój ulubiony przedmiot.

Zrób pranie, kiedy jest to dla Ciebie wygodne

Ta niezwykle przydatna funkcja pozwala wybrać, kiedy pranie ma być gotowe. Teraz możesz prać, kiedy jest to dla Ciebie wygodne i nie musisz dostosowywać swojego czasu do prania. Ustaw czas zakończenia do 24 godzin wcześniej. Po prostu zdecyduj, kiedy chcesz zakończyć pranie, a pralka automatycznie obliczy, kiedy zacząć.

Mały szczegół, który robi dużą różnicę

Przy średnicy 36 cm otwór drzwiowy tej pralki jest jednym z najszerszych na rynku. Drzwi zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić otwieranie drzwi pod dużym kątem, dzięki czemu ładowanie i rozładowywanie jest łatwiejsze niż w przypadku standardowych drzwi, zwłaszcza w przypadku dużych rzeczy do prania.

Oświetlenie wnętrza bębna - kolejna innowacja firmy Haier

Wprowadza światło w ciemność i umożliwia wyraźne wkładanie i wyjmowanie prania przy otwartych drzwiach. Oznacza to, że w pralce nie pozostają żadne pojedyncze sztuki prania.

Edukacja techniczna Haier B14876n

Bezpośredni link do pobrania Edukacja techniczna Haier B14876n

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Edukacja techniczna Haier B14876n